حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1582613/13 زمان: 22:11   1397/10/19 بازدید: 21,360

شفاف‌سازی ذوب‌آهن از قرارداد با نمازی

باشگاه ذوب‌آهن توضیحاتی درباره چگونگی قرارداد با سرمربی سابق خود ارائه داد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در راستای شفاف سازی اذهان عمومی  و رفع برخی شبهات، در خصوص چگونگی قرار داد امید نمازی، سرمربی سابق این تیم بیانیه‌ای به شرح ذیل  صادر کرد:

 

۱- پس از پایان فصل هفدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور و کسب عنوان نایب قهرمانی این باشگاه به دلیل مشکلات مالی با سرمربی وقت به تفاهم نرسید.

 

۲- مراحل عقد قرارداد با آقای نمازی بدین صورت بوده است که پس از تایید کمیته فنی باشگاه، هیأت مدیره محترم باشگاه، میزان قرارداد (با توجه به تابعیت آمریکایی ایشان  و اینکه قرارداد آقای نمازی با تیم زیر ۲۱ سال آمریکا ۲ ساله بود) و نوع ارز پرداختی به ایشان  مشخص و تصویب گردید و سپس با هماهنگی مدیر عامل وقت شرکت سهامی ذوب‌آهن قرارداد مذکور  با نامبرده منعقد شد که در آن زمان و با توجه به نرخ دلار(۴۲۰۰ تومان)، قرارداد منعقد شده از قرارداد سال قبل کمتر بود.

 

۳- دلیل دو قراردادی بودن ایشان (ارزی، دلاری) قوانین فدراسیون فوتبال مبنی بر ارائه قرار داد ریالی معادل دلاری اتباع خارجه بوده است که البته ملاک جهت مراجع ذیربط بین المللی فوتبال، قراردادهای دلاری اتباع خارجی می‌باشد.

 

۴- پس از اینکه در پایان هفته یازدهم لیگ با عنایت به  هماهنگی با مدیر عامل محترم شرکت سهامی ذوب‌آهن و سهامدار باشگاه و اعضای محترم هیأت مدیره  مقرر گردید همکاری با نامبرده پایان یابد و با وجودی که ایشان می‌توانست تمامی حق و حقوق خود تا پایان فصل را دریافت نماید، با توافقات انجام شده میزان ۳۰ در صد از قرارداد موجود کسر گردید.

 

شایان ذکر است باشگاه ذوب‌آهن ضمن احترام به هواداران فهیم و دلسوز باشگاه و همچنین پرسنل زحمت‌کش و غیور کارخانه ذوب‌آهن، پیگیر احقاق حقوق قانونی خود مبنی بر اتهام و تشویش اذهان عمومی است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.