کد خبر: ylLX زمان: 13:53 1397/10/20   بازدید: 45114

مورینیو به رئال مادرید نزدیک تر شد

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی و سابق منچستریونایتد، حالا می تواند با هر تیمی که می خواهد توافق کند.


به گزارش "ورزش سه"، کمتر از دو ماه از جدایی مورینیو از منچستریونایتد می گذرد و در همین مدت کوتاه تیم های زیادی به عنوان مقاصد احتمالی او مطرح شده اند اما به نظر می رسد رئال مادرید گزینه جدی تری نسبت به دیگر رقباست.

 

 

طبق ادعای سان، توافق مورینیو و باشگاه منچستریونایتد بر سر پرداخت غرامت 15 میلیون پوندی خیلی سریع صورت گرفته و همانند پرونده آنتونیو کونته و چلسی طولانی نشد تا شائبه علاقه مورینیو برای بازگشت سریع به دنبای فوتبال تقویت شود.

 

فلورنتینو پرز علاقه ای ندارد تا پایان فصل سانتیاگو سولاری را اخراج کند و احتمالا این سرمربی جوان طی ماه های آتی نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد، اما بعید است رئال مادرید روی سولاری به عنوان یک گزینه بلند مدت حساب کرده باشد و مشخصا پرز به دنبال بازگرداندن سرمربی مورد علاقه خود است.

 

مورینیو عجله چندانی برای بازگشت به میادین ندارد و در صورت توافق با رئال مادرید، می تواند تا تابستان هم منتظر باشگاه مورد نظر خود بماند تا از آغاز فصل بعد، تیم مورد نظر خود را در فرصت مناسب بسازد. فلورنتینو پرز خواهان بازگشت مورینیو است و همین موضوع حضور دوباره سرمربی پرتغالی در برنابئو را تقویت می کند.