حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1590494/31 زمان: 12:13   1397/11/21 بازدید: 51,091

عصبانیت شدید مودریچ از پدیده جوان رئال

یک اشتباه وینیسیوس در جریان دیدار روز گذشته رئال مقابل اتلتیکو، منجر به تک گل اتلتیکو در این دیدار شد که همین موضوع، عصبانیت لوکا مودریچ را در پی داشت.

به گزارش "ورزش سه"، رئال شب گذشته به مصاف اتلتیکومادرید رفت و موفق شد با نتیجه 3-1 پیروز میدان شده و سه امتیاز را کسب کند. سپیدپوشان در ابتدا با گل کاسمیرو از حریف پیش افتادند ولی در کمتر از ده دقیقه، گریزمان توانست گل تساوی بخش اتلتیکو را به ثمر رسانده و تیمش را به بازی برگرداند. با این حال در ادامه سرخیو راموس گل دوم و گرت بیل گل سوم رئال را به ثمر رساندند و کار را تمام کردند.

 

روی تک گل اتلتیکو در این دیدار، وینیسیوس دچار اشتباه شد. او بیش از حد توپ را نگه داشت و پس از اینکه حریف توپ را از او گرفت، در نهایت همان حرکت به گل تبدیل شد و کار به تساوی کشیده شد. در این میان، لوکا مودریچ از وینیسیوس بسیار عصبانی بود و از فاصله ای دور، بر سر او داد کشید و فریاد زد که انقدر توپ را حفظ نکند.

 

 

 

 

در حالی که تمام نگاه‌ها به داور بود که صحنه را با VAR بررسی کند، وینیسیوس با مودریچ وارد مکالمه شد و نزدیک به دو دقیقه این دو با هم صحبت کردند. در این میان، کریم بنزما که خشم مودریچ را در این صحنه دیده بود، وارد شد و از هافبک کروات خواست آرامتر باشد و مدعی شد که وینیسیوس متوجه اشتباه خود شده است.

 

پس از اینکه گل گریزمان توسط داور به کمک VAR تایید شد، مودریچ بار دیگر عصبانی شد و این موضوع را باز هم ابراز کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.