حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1590764/1 زمان: 11:01   1397/11/22 بازدید: 19,395

آقای امپراطور؛ جیبنا کاس الذهبی(گزارش)

حضور افشین قطبی در فولاد موج امید و نشاط را به هواداران فولاد و خوزستانی ها هدیه داده است.

به گزارش ورزش سه، افشین قطبی پس از سیدسیروس پورموسوی، ایلی استان و عزیز فریسات به عنوان سرمربی فولاد انتخاب شد تا دوباره یک سرمربی بزرگ روی نیمکت تیم پرافتخار خوزستان حضور یابد.


دیدار اول برابر تیم تراکتورسازی در جو تبریز یک تهدید بود که قطبی‌موفق شد به فرصت تبدیل کند، او‌که نمی‌توانست روی کارهای تاکتیکی‌ عملکرد خاصی انجام بدهد سعی کرد با انجام کارهای خاص وضعیت روحی تیمش را عوض کند و با همین کارهای روانی روحیه تیمش را بالا نگه دارد و با یک برد تبریز را ترک کند.


هواداران فولاد که قطبی را نجات بخش تیمشان می دانستند به استقبال تیمشان در فرودگاه رفتند تا خیلی زود از وی و شاگردانش تقدیر کنند و آنها را با شادی به سراغ تعطیلات لیگ بفرستند. قطبی فرصت خوبی برای بازسازی فولاد و بهبود نواقص تیمش داشت، او آرش افشین، حجت چهارمحالی، بابک مرادی، عارف غلامی، رافائل مسی، سیامک کوروشی را به تیمش اضافه کرد و نگچی لوپز، تارتا، پیمان شیرزادی و فرشاد سالاروند از تیمش جدا شدند.

 

 

وی با همکاری مدیرعامل البته موفق شد موضوع سینا مریدی را به خوبی و بدون تنش حل کند و این بازیکن خوزستانی در فولاد ماندنی شود.


شاگردان قطبی پس از تساوی برابر پارس جم، باید در مقابل قهرمان دو‌ فصل اخیر لیگ برتر قرار می گرفت و به نوعی عیار اصلی این سرمربی و تیمش مشخص شود، قطبی امروز و پیش از دیدار به سمت هواداران فولاد رفت تا معارفه ای دوباره در ورزشگاه غدیر و‌ کنار جو‌ فوق العاده فولادی ها داشته باشد، برد امروز برابر پرسپولیس، فولاد را احیای دوباره کرد تا چهره جدید تیم مدعی را بازهم از اهواز ببینیم.

 

فولاد که چند فصل در برزخ برود و‌نمی توانست نتایج قابل قبولی بگیرد، دوباره با امپراطور اوج گرفته تا هواداران فولاد جام قهرمانی را از قطبی و تیمش بخواهند و فریاد ”جیبنا کاس الذهبی” بدهند.


یزله ۲۰هزار نفره فولادی ها در غدیر بازهم به لیگ ما شور و اشتیاقی مضاعف می دهد، مدعی جدید لیگ را بشناسید: شاگردان امپراطور!

سهیل احیایی

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.