کد خبر: 9mr5 زمان: 19:14 1397/11/30   بازدید: 22587

آوار اعتراض بر سر ستاره جوان دورتموند (عکس)

یادون سانچو، ستاره جوان و انگلیسی باشگاه دورتموند از حملات هواداران عصبانی نورنبرگ در امان نماند.

به گزارش "ورزش سه"، هواداران تیم های مختلف در کشور آلمان به شدت به برگزاری بازی های بوندسلیگا در دوشنبه شب ها اعتراض دارند و برای نشان دادن اعتراض خود از اقلام مختلف از جمله توپ های مشکی رنگ تنیس با دستمال توالت و پرتاب آنها در جریان بازی های دوشنبه شب استفاده می کنند.

 

اما در جریان دیدار این هفته دورتموند و نورنبرگ در بوندسلیگا و هنگامیکه یادون سانچوی جوان که با پیشنهاد 80 میلیون پوندی منچستریونایتد نیز مواجه شده است، برای ارسال کرنر به گوشه زمین رفته بود که به یکباره بارانی از توپ های مشکی تنیس بر سر او ریخته شد تا این بازیکن 18 ساله خیلی زود آن منطقه را ترک کرده و جریان بازی متوقف شود. در نهایت و با این تساوی، فاصله دورتموند و بایرن مونیخ به سه امتیاز کاهش یافت تا کار زنبورها برای گرفتن تاج و تخت از رقیب دیرینه دشوارتر شود.

 

البته اگرچه سازمان برنامه ریزی بوندسلیگا درخواست هواداران مبنی بر عدم برگزاری بازی ها در دوشنبه شب ها را پذیرفته، اما این اتفاق تا فصل 21-2020 رخ نخواهد داد زیرا قرارداد فعلی بوندسلیگا با تلویزیون های پوشش دهنده رقابت ها قابل فسخ نیست و این روال طی سالهای آتی نیز ادامه خواهد داشت.