حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1597900/30 زمان: 01:08   1397/12/20 بازدید: 11,782

وایادولید 1-4 رئال مادرید: بازگشت به آرامش

رئال مادرید در دیداری خارج از خانه مقابل وایادولید به پیروزی 4-1 رسید و جایگاهش در رتبه سوم جدول لالیگا را تثبیت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئالی ها که بعد از حذف از لیگ قهرمانان، وارد بحران شده بودند، در دیدار امشب کار چندان دشواری نداشتند و توانستند به یک پیروزی پرگل برسند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند اما رئالی ها خیلی زود ابتکار عمل را در دست گرفتند و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه هم روی دروازه حریف ایجاد کردند. ولی این تیم میزبان بود که در دقیقه 12، صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای اودریوسولا روی پلانو باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. روبن آلکاراس پشت ضربه قرار گرفت اما ضربه محکم او از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

 

تنها سه دقیقه بعد، وایادولید به گل رسید. روی پاس ککو بود که گواردیولا توانست دروازه رئال را باز کند اما داور بعد از بازبینی صحنه، این گل را نپذیرفت تا یک بخت دیگر میزبان از دست برود.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم موقعیت هایی داشتند تا اینکه در دقیقه 27، سرانجام وایادولید پیش افتاد. روی یک ارسال بلند از سرجی گواردیولا بود که توهامی با یک ضربه شیرجه ای، کار را تمام کرد.

 

 

بعد از این گل رئالی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 32 به گل برسند اما حضور به موقع خواکین فرناندس، مانع از گلزنی بنزما شد.

اما تلاش رئالی ها سرانجام در دقیقه 34 نتیجه داد و این تیم توانست کار را به تساوی بکشد. روی یک ضربه کرنر بود که توپ با تعلل مدافعان وایادولید در مقابل دروازه به واران رسید و او هم با یک ضربه ساده، کار را تمام کرد.

 

 

در دقایق باقی مانده نیمه اول، باز هم این رئالی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و در نهایت این نیمه با تساوی 1-1 به پایان رسید.

نیمه دوم را وایادولید بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی، صاحب دو موقعیت خوب شدند اما به راحتی آنها را از دست دادند. در مقابل این رئال بود که در دقیقه 51، صاحب یک ضربه پنالتی شد. این بار خطای مدافع وایادولید روی اودریوسولا بود که رئال را صاحب پنالتی کرد. بنزما پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت دروازه بان، توپ را وارد دروازه کرد.

حملات رئالی ها بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و این تیم خیلی زود به گل سوم رسید. روی یک ضربه کرنر از سمت راست دروازه وایادولید بود که ارسال تونی کروس در مقابل دروازه به بنزما رسید و او هم با ضربه سر، حساب کار را 3-1 کرد.

در ادامه بازی متعادل تر شد اما باز هم این رئالی ها بودند که موقعیت های خطرناک تری روی دروازه حریف ایجاد می کردند. در دقیقه 77، چیزی نمانده بود که وایادولید به گل دوم برسد اما ضربه والی خطرناک گواردیولا، از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 80، کاسمیرو که یک کارت زرد داشت، با خطای روی بازیکن حریف، دومین کارت زرد را هم دریافت کرد و از بازی اخراج شد.

اما علی رغم 10 نفره شدن، رئال در دقیقه 85 به گل چهارم رسید. مودریچ که روی پاس بنزما، در محوطه حریف صاحب موقعیت شده بود، بعد از پشت سر گذاشتن مدافع وایادولید، با یک ضربه بغل پای دیدنی، کار را تمام کرد.

تلاش رئالی ها برای زدن گل های بعدی در دقایق پایانی ثمری نداشت و در نهایت بازی با همان نتیجه 4-1 به پایان رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.