کد خبر: oy519 زمان: 08:35 1397/12/23   بازدید: 20

کلوپ: لیورپول به جایی برگشت که به آن تعلق دارد

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از پیروزی 3-1 تیمش مقابل بایرن مونیخ و راه‌یابی به  یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان گفت لیورپول حالا به قلمرویی بازگشته که به آن تعلق دارد.

به گزارش "ورزش سه"،  یورگن کلوپ که شاگردانش دیروز در آلیانز آرنا موفق شدند بایرن مونیخ را در بازی برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 3-1 مغلوب کنند و در مجموع دو بازی رفت و برگشت با همین نتیجه به مرحله یک‌چهارم نهایی راه یابند، بعد از بازی گفت لیورپول حالا بار دیگر به قلمرویی بازگشته که به آن تعلق دارد، یعنی قلمرو بالاترین سطح فوتبال بین‌المللی.

 

کلوپ که تیمش با ارائه یک نمایش کنترل‌شده موفق شد چهارمین تیم انگلیسی حاضر در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان شود بعد از بازی گفت:" سه گل زدن در آلیانز آرنا کار خیلی سختی است و این پیروزی برای ما قدم بزرگی به سمت قهرمانی است".

 

 

سرمربی لیورپول در ادامه گفت:" باید ببینیم در ادامه چه پیش می‌آید ولی این نشانه فوق‌العاده‌ای است. من خیلی خوشحالم. ما با لیورپول، با این باشگاه خارق‌العاده دوباره به بالاترین سطح فوتبال بین‌المللی برگشتیم. همه ما در این باشگاه معتقدیم اینجا همان جایی است که به آن تعلق داریم و امشب این را ثابت کردیم. من از نتیجه و همینطور از صعودمان واقعا راضی هستم".

 

کلوپ در ادامه گفت:" در دنیای فوتبال جاهایی هست که شما در آن با هر تیمی روبرو شوید، چه منچسترسیتی و چه بارسلونا و رئال مادرید، از قبل می‌دانید که رقابتهای خیلی سختی در پیش دارید. در این سطح مساله دیگر بازی کردن شناورترین فوتبال ممکن نیست چون در این سطح، با چنین کیفیتی، چنین چیزی اصلا غیرممکن می‌شود. چون دیگر نمی‌توانید از سرعت‌تان استفاده کنید. تیم مقابل شما هم به اندازه شما سریع است. پس مجبورید راه‌های دیگری پیدا کنید. راه‌های دیگری که ما امشب موفق به پیدا کردن‌شان شدیم".