کد خبر: xwGpN زمان: 11:44 1397/12/23   بازدید: 24

بعیدی:

خنده دار است که از یک ضد ارزش دفاع می شود

موضوع مربوط به پاس شدن چک‌های مرتضی تبریزی در روزهای اخیر داغ ترین مبحث حاشیه ای فوتبال ایران را تشکیل داد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از اتفاقات مربوط به پاس نشدن چک مربوط به انتقال مهاجم فعلی آبی ها و سابق ذوبی ها، حرف و حدیث هایی از مسئولان دو باشگاه در قبال یکدیگر مطرح شد و در همین راستا دیروز، محمدحسین زرندی، مدیر روابط عمومی استقلال در پاسخ به حرف های مدیررسانه ای ذوبی ها درباره اعتراض به پاس نشدن چک تبریزی، جوابیه را رسانه ای کرد. پس از این اتفاق، احسان بعیدی، مدیررسانه ای ذوبی ها به صحبت های همتای آبی پوش خود واکنش نشان داد.


بعیدی گفت: ما صبح امروز صحبت هایمان را بر اساس اصول حرفه ای بیان کردیم و دقیقا متوجه نمی شوم چرا همکار بنده در روابط عمومی باشگاه استقلال از یک ضدارزش(بدقولی در قبال پاس کردن چک) این گونه ناشیانه دفاع می کند.


او ادامه داد: متاسفانه ایشان گفته چرا بنده به عنوان مدیررسانه ای این صحبت را مطرح کردم که در این باره باید بگویم تا زمانی که موضوعات اینچنینی در روابط دیپلماتیک بین دو باشگاه مطرح باشد حرفی نیست اما اگر مدیرعامل محترم باشگاه استقلال اتهامی واهی که به حتم قابل پیگرد حقوقی است را در رسانه ها و در مورد مدیرعامل باشگاه ذوب آهن مطرح می کنند، شان و لزوم واکنش رسانه ای معنی می یابد و بر این اساس بنده وظیفه دارد در ارتباط با آن موضوع، اعلام موضع یا بیان دیدگاه نمایم.


بعیدی در ادامه گفت: در ضمن همکار بنده در صحبتهای خودشان به رقم هواداران باشگاه محترم استقلال و افتخارات این باشگاه اشاره کرده اند که ما ضمن احترام به یکایک این عزیزان این نکته را بیان می کنیم که رفتار مدیران آن باشگاه باید به همان میزان با مسوولیت پذیری و رفتار حرفه ای تر صورت پذیرد. در واقع اگر همکار بنده یا مدیر مربوطه نسبت به تعهدات خود در موعد مقرر پایبند باشند به هواداران باشگاه بزرگ استقلال احترام گذاشته اند. ضمن اینکه شایسته است ایشان نیز بدانند در طرف باشگاهی قرار دارد که در قلب کلانشهر اصفهان، ریشه دار و صاحب احترام در نصف جهان، ایران و آسیاست که در یک دهه اخیر فینال آسیا را هم تجربه کرده است.


وی در پایان در پاسخ به این سوال که صحبتهایی هم در مورد سن و سال و بزرگی و این حرفها هم از سوی باشگاه استقلال مطرح شده بود و واکنش شما نسبت به این موضوع گفت: چنین صحبتهای احساسی حتی خواندنی هم نیست، چه برسد به پاسخ گفتنی. چیب بودن این ادبیات وقتی صحبت از حرفه ای گری می زنیم خودش را نشان می دهد.