کد خبر: KLeWR زمان: 18:30 1397/12/24   بازدید: 253

آمادگی کریمی معادلات دفاعی استقلال را به هم میزند

هافبک استقلال با بازگشت به ترکیب این تیم آمادگی بالایی از خود نشان داده است و این موضوع مشخص می‌کند که معادلات خط دفاع آبی‌ها باز هم تغییر خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کریمی در ۵،۶ بازی استقلال در نیم فصل دوم به دلیل مصدومیت غایب بود اما از بازی با نفت مسجدسلیمان در هفته بیست و یکم لیگ برتر به ترکیب برگشته و در کنار فرشید باقری زوج طلایی پست هافبک دفاعی این تیم را دوباره تشکیل داده است. در بازی هایی که علی کریمی در ترکیب استقلال حضور نداشت این روزبه چشمی بود که به پست هافبک دفاعی منتقل شده بود و اتفاقا نمایش خوبی هم در این قسمت از زمین از خود نشان داد.


با این حال نمایش درخشان علی کریمی در دو بازی برابر نفت مسجدسلیمان و العین باعث شده تا دوباره روزبه چشمی به پست دفاع وسط برگردد و این یعنی شفر مجبور است دوباره تغییراتی در خط دفاع تیم خود ایجاد کند؛ با این شرایط در بازی با نساجی چشمی در کنار محمد دانشگر احتمالا زوج خط دفاع را تشکیل خواهند داد و پژمان منتظری در غیاب وریا غفوری به پست دفاع راست منتقل خواهد شد تا جای خالی ستاره تیمش را پر کند.


 کریمی بازیکنی است که جلوی خط دفاع استقلال بازی می‌کند و نمایش موفق او باعث می‌شود فرشید باقری بتواند آزادانه تر در حملات شرکت کند و به فکر گلزنی یا تاثیر در حملات تیمش باشد.

 


عکس: رضا سعیدی پور