کد خبر: k82Yv زمان: 17:15 1397/12/28   بازدید: 317

انتقاد ماتیوس از انقلاب یوآخیم لوو در مانشافت

یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان اخیرا اعلام کرد که دیگر قصد دعوت از ژروم بواتنگ، توماس مولر و متس هوملس را ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، سه بازیکن بایرن که دیگر به مانشافت دعوت نخواهند شد، از ارکان تیم ملی آلمان در قهرمانی جام جهانی 2014 بودند. تصمیم لوو با واکنش های منفی زیادی همراه شد و حتی باشگاه بایرن، طی بیانیه ای این تصمیم را خصمانه خواند.

لوتار ماتیوس، اسطوره فوتبال آلمان هم با نظر لوو موافق نیست و حتی اعتقاد دارد که او نتوانسته حواشی تیم ملی آلمان را به خوبی کنترل کند.

 

 

 

 

ماتیوس به اسکای اسپورتس گفت:« حدود 40 سال است که از نزدیک با تیم ملی در ارتباطم و به نوعی در جریان تغییر و تحولات این تیم هستم. در تمام این سال ها هرگز ندیده ام که یک مربی پیش از شروع یک رقابت بزرگ همچون مقدماتی یورو و یا جام جهانی، اقدام به ایجاد انقلاب در تیم کند. همیشه چنین اتفاقی پس از اتمام تورنمنت ها می افتد نه پیش از شروع آنها.

من حتی پیش از شروع جام جهانی و پس از اینکه لوو نتوانست قضیه مسوت اوزیل را به خوبی مدیریت کند، نوعی ورشکستگی روحی را در تیم ملی دیدم. عدم دعوت از لروی سانه برای جام جهانی نیز تصمیم درستی نبود.»

 

ماتیوس ادامه داد:« پس از ناکامی بزرگ در جام جهانی و حذف در مرحله گروهی، لوو تصمیم گرفت به چند بازیکن فرصت مجدد بدهد و این اشتباه بود. اگر قرار بود انقلابی در تیم ایجاد شود، باید پیش از لیگ ملت های اروپا انجام می شد. همه دیدند که آلمان در لیگ ملت ها هم نتایج خوبی نگرفت. معتقدم تحولات در تیم ملی باید مدت ها پیش صورت می گرفت.»