کد خبر: j34Od زمان: 19:03 1397/12/28   بازدید: 901

درخشش خیره کننده شماره 10؛

سوپرگل لیونل مسی؟ برای او خاطره است! (عکس)

لیونل مسی، ستاره 31 ساله بارسلونا، در گذشته نیز موفق به زدن گل های فوق العاده ای شده است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در دیدار ابتدای هفته موفق شد به پیروزی مقابل رئال بتیس با چهار گل شد و لیونل مسی با هت تریکی فوق العاده، یکی از بهترین بازی های ماه های اخیر خود را در ویلامارین به نمایش گذاشت.

 

گل سوم لیونل مسی با یک ضربه چیپ فوق العاده از پشت محوطه به ثمر رسید و این گل به حدی زیبا بود که هواداران بتیس نیز در استادیوم به تشویق کاپیتان بارسا پرداخته و وی را به خاطر زدن این گل تماشایی تحسین کردند.

 

اما توئیتر باشگاه بارسلونا امروز ویدئویی منتشر کرد تا نشان دهد به ثمر رساندن چنین گل هایی حداقل برای لیونل مسی تازگی ندارد. نه سال پیش و در جریان جدال بارسلونا مقابل تنه ریف در لالیگا، مسی موفق شده بود باز هم با یک ضربه چیپ تماشایی از پشت محوطه، دروازه رقیب لالیگایی خود را گشوده و یک گل فوق العاده به ثمر برساند و این ویدئو نشان می دهد چنین درخشش، برای لیونل مسی حداقل خاطره است.

 

لیونل مسی در همین دیدار مقابل بتیس با یک ضربه ایستگاهی تماشایی نیز موفق به گلزنی شد و در هفته های اخیر بارها چنین گل های زیبایی را وارد دروازه رقبا کرده است تا با اقتدار در صدر جدول بهترین گلزنان اروپا قرار گرفته و در مسیر کسب یک کفش طلای دیگر باشد.