کد خبر: wOAoW زمان: 16:54 1397/12/29   بازدید: 192

مورینیو: تاکنون سه چهار پیشنهاد را رد کرده ام

ژوزه مورینیو از بازگشت خود به دنیای مربیگری در تابستان آتی خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، مورینیو که سه ماه و نیم پیش از منچستریونایتد اخراج شد، در این مدت به عنوان کارشناس در شبکه های مختلف فعالیت کرده است.

او که در دوران حرفه ای اش در کشورهای پرتغال، انگلیس، ایتالیا و اسپانیا مربیگری کرده، در هفته های اخیر به کانون شایعات بدل شده بود و روزی نبود که از احتمال حضورش در رئال مادرید خبر ندهند اما در نهایت این زیدان بود که به رئال برگشت و جانشین سولاری شد.

 

 

 

 

مورینیو که ماه گذشته فاش ساخت پیشنهاد بنفیکا را نپذیرفته؛ چون قصد دارد بار دیگر در یک باشگاه درجه یک اروپایی مربیگری کند، در مصاحبه جدید خود گفت:« سه ماه و نیم از آخرین زمانی که یک تیم باشگاهی را هدایت کردم، می‌گذرد و من دارم آماده می‌شوم که دوباره این کار را انجام دهم. زمانی که شما در دنیای فوتبال هستید، میان نشست‌های خبری، بازی‌ها، جلسات ویدئویی، تحلیل‌های بازی و مشکلات روزمره، هرگز برای خودتان زمانی باقی نمی‌ماند. از این رو من از این چند ماه فرصتی که داشتم برای تجدید قوا و کسب انرژی برای شروع دوباره استفاده کردم. جایگاه یک سرمربی خاص است و من از مربیگری به صورت روزمره لذت می‌برم. تابستان امسال برمی‌گردم و از ماه ژوئن کارم را برای شروع فصل آینده آغاز می‌کنم.»

 

 

 

 

مورینیو افزود:« من دقیقا می‌دانم که چه چیزی می‌خواهم و به همین دلیل هم تا الان سه چهار تا پیشنهاد را رد کرده‌ام. چیزهایی که نمی‌خواهم را هم می‌دانم. منظورم این نیست که آن باشگاه‌ها را در حد خودم نمی‌دانستم بلکه، شیوه کاری‌اش را می‌گویم، شیوه بازی‌اش. من می‌دانم چه چیزی می‌خواهم و امیدوارم آن را به دست آورم.»