کد خبر: BJkK9 زمان: 01:10 1398/01/01   بازدید: 655

توقف آلمان در دیدار دوستانه مقابل صربستان

تیم ملی آلمان در دیداری دوستانه مقابل صربستان با تساوی 1-1 متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، این دیدار که اولین بازی ژرمن ها بعد از ایجاد تغییرات گسترده در فهرست این تیم توسط یواخیم لوو بود، این تیم نمایش چندان درخشانی نداشت و در نهایت به یک تساوی رضایت داد.

در این دیدار که در ورزشگاه وولکس واگن آره نا، ورزشگاه خانگی وولفسبورگ برگزار شد، بازی چندان دوستانه هم پیش نرفت و در نهایت به اخراج یکی از بازیکنان صربستان در ثانیه های پایانی بازی منجر شد.

تیم  میهمان در این بازی شروع بهتری داشت و تنها 12 دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی یک ضربه کرنر بود که با اشتباه مدافعان آلمان، توپ به لوکا یوویچ رسید و او هم با ضربه سر، دروازه مانوئل نویر را باز کرد.

 

 

در ادامه نیمه اول هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آن استفاده کنند و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم آلمانی ها نمایش بهتری داشتند و بعد از اینکه چند موقعیت خوب را از دست دادند، سرانجام در دقیقه 69 به گل رسیدند. روی حرکت خوب رویس از سمت چپ و پاس در عرض او بود که لئون گروتسکا صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم، کار را تمام کرد.

 

 

هر دو تیم تلاش کردند تا در دقایق باقی مانده به گل برسند اما موفق نشدند. در سومین دقیقه از وقت های تلف شده، خطای شدید پاوکوف روی سانه باعث شد تا داور او را با کارت قرمز جریمه کند؛ اما این اتفاق تاثیری در نتیجه نداشت و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.