کد خبر: vO7Jr زمان: 11:56 1398/01/03   بازدید: 276

آل اشپورت دوباره اسپانسر تیم ملی شد 

دیروز تیم امید در بازی با ترکمنستان با پیراهن آل شپورت به میدان آمد و در دو بازی باقی مانده هم با آل اشپورت بازی خواهد کرد. 

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی در سال های اخیر از البسه آدیداس استفاده می کرد و البته قرارداد همکاری بین طرفین قرارداد خرید با تخفیف زیاد بود اما تحریم های وضع شده علیه ایران از سوی دولت ترامپ حتی خرید از آدیداس را هم برای فدراسیون فوتبال ناممکن کرد. هر چند اگر تحریم ها هم به وجود نمی آمد فدراسیون فوتبال علاقه ای به ادامه خرید از شرکت آدیداس نداشت چرا که با کمبود بودجه مواجه است و رفتن کارلوس کی روش از تهران بهترین بهانه شد که فدراسیون فوتبال دوباره با آل اشپورت وارد مذاکره شود و این طور که از شواهد امر پیداست در بازی های آتی هم همه تیم های ملی با پیراهن آل اشپورت به میدان خواهند آمد. 

 

بعد از جام جهانی خبر عقد قرارداد همکاری با آل اشپورت به طور رسمی از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شد اما با گذشت چند روز این طور گفته شد تیم ملی علاقمند است از موجودی انبار استفاده کند و در جام ملت ها هم با آدیداس بازی کرد. اما اکنون هم ست های موجود از البسه آدیداس که در انبار موجود بود استفاده شده است و فدراسیون فوتبال مجبور است اسپانسر جدیدی را جایگزین کند آل اشپورت که برند آلمانی بشمار می رود پیش از این هم اسپانسر تیم های ملی بود.