حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1600715/30 زمان: 21:54   1398/01/05 بازدید: 25,482

آغاز مذاکره نیمار با پی اس جی برای تمدید قرارداد

نیمار سینیور، پدر نیمار جونیور، ستاره پاری سن ژرمن، اعلام کرد این ستاره برزیلی در حال مذاکره با پاریسی ها برای تمدید قرارداد است.

به گزارش "ورزش سه"، با جدایی کریس رونالدو از رئال مادرید، گفته می شود این باشگاه به دنبال به خدمت گرفتن یک ستاره برای پر کردن جای اوست و از نیمار به عنوان گزینه اصلی کهکشانی ها نام برده می شود.

اما اکنون نیمار سینیور که مدیر برنامه هایش پسرش نیز هست، اعلام کرد در حالی که هنوز سه سال از قرارداد فعلی این بازیکن با پی اس جی باقی مانده، دو طرف در حال مذاکره برای تمدید قرارداد هستند.

او به خبرنگاران گفت:" او دومین سال قراردادش با پی اس جی را سپری می کند و هنوز سه سال دیگر تا پایان قراردادش در سال 2022 باقی مانده است. ما در حال مذاکره برای تمدید قرارداد با پی اس جی هستیم.

 

 

نام او از 17 سالگی در بازار نقل و انتقالات شنیده می شود؛ از زمانی که اولین بازی حرفه ای اش را انجام داد.

نیمار تنها دو انتقال در طول زندگی اش داشت اما 10 سال است که نام او در شایعات شنیده می شود. احتمال اینکه او از پی اس جی جدا نشود، خیلی زیاد است. مردم می گویند:" نام نیمار در هر پنجره نقل و انتقالات در شایعات مربوط به باشگاه های بزرگ شنیده می شود."

این به آن معنی است که دوران حرفه ای اش را خوب مدیریت کرده که همیشه در بین نام هایی است که باشگاه ها به آن توجه می کنند. اما این به معنای این نیست که او به این یا آن باشگاه می رود."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.