کد خبر: G82LQ زمان: 10:24 1398/01/22   بازدید: 50

سرنوشت فوساتی تا یک ماه مشخص می شود؛

آغاز پنج‌گانه حساس الاهلی در لیگ و آسیا

تیم الاهلی عربستان در کمتر از یک ماه پنج بازی حساس در لیگ قهرمانان آسیا، لیگ قهرمانان عرب و لیگ حرفه ای عربستان خواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، پس از شکست 2-0 در مقابل پرسپولیس، الاهلی به قعر جدول گروه چهارم لیگ قهرمانان سقوط کرد. شاگردان خورخه فوساتی که در لیگ نیز از جمع 3 تیم بالانشین فاصله گرفته اند و در رده پنجم قرار دارند، حالا یک ماه حساس را پیش رو خواهند داشت.

 

الاهلی فردا در لیگ به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت. این بازی از اهمیت زیادی برای هر دو تیم برخوردار است چرا که آبی های ریاض نمی خواهند به این سادگی ها جام قهرمانی را به تیم همشهری واگذار کنند و از آن طرف الاهلی نیز دوست ندارد سال آینده در لیگ قهرمانان غایب باشد.

 

پس از آن دو تیم روز دوشنبه در لیگ قهرمانان عرب مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. آن بازی دیدار برگشت خواهد بود و الهلال باتوجه به برد 1-0 در ریاض، وضعیت بهتری برای صعود دارد.

 

نماینده شهر جده پیش از دوئل حساس با پرسپولیس یک دیدار دیگر در لیگ برگزار می کند. آن بازی مقابل الوحده خواهد بود و طبیعتا پیروزی در آن نیز برای جایگاه لیگ از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

اما پس از آن در روز 2 و 16 اردیبهشت الاهلی بازی های حساسی را در لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت. ابتدا جدال با تیم پرسپولیس که نبردی انتقامی به حساب می آیند و البته در راه صعود نیز بازی مهمی به شمار می آید. سپس جدال با السد که تعیین می کند آیا شاگردان فوساتی در لیگ قهرمانان شانس صعود خواهند داشت یا خیر؟

 

باید دید حریف تیم پرسپولیس در یک ماه آینده چه خواهد کرد.