کد خبر: 38Ml4 زمان: 22:12 1398/01/24   بازدید: 560

هر بلایی دلشان بخواهد سر پرسپولیس می‌آورند

سیدجلال: رییس هیئت مدیره ما را عصبی می‌کند!

کاپیتان پرسپولیس بعد از برد برابر سایپا نسبت به سخنان جعفر کاشانی واکنش تندی را از خود نشان داد.

به گزارش "ورزش سه" سید جلال حسینی پس از پیروزی پرسپولیس مقابل سایپا  مقابل خبرنگاران قرار گرفت و گفت: نیاز داشتیم ببریم و بچه‌های خیلی حمله کردند و خدا را شکر پیروز شدیم.


وی در مورد شایعات ایجاد تبانی در این بازی نیز گفت: از این حرف‌ها زیاد می‌زنند. تنها کاری که می‌توان کرد تلاش کردن برای مسابقات است. بیشتر می‌جنگیم و می‌بریم. متاسفانه کمیته داوران و اخلاق تحت تاثیر این سخنان قرار گرفته‌اند و اگر نگاه کنید برخی حرف می‌زنند هیچ اتفاقی نمی‌افتد اما برای هواداران پرسپولیس هرکاری می‌کنند.


حسینی درباره صحبت‌های جعفر کاشانی رییس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه این تیم متکی به فرد نیست، گفت: متاسفانه هر کاری دلشان می‌خواهد انجام می‌دهند، مشکل ما از هیئت مدیره است، صبح بازی به جای اینکه به تیم روحیه بدهند بچه‌ها را عصبی می‌کنند. مشکلات زیادی داریم. کارهایی که تیم‌های دیگر می‌کنند را نگاه کنید، این شرایطی است که برای ما درست کرده‌اند. امیدوارم هیئت مدیره کارش را به درستی انجام دهد و بچه‌ها را عصبی نکند.

 


وی در مورد اینکه مدتی است دستمزد برانکو ایوانکوویچ پرداخت نشده است، گفت: من نمی‌توانم به این مسائل ورود کنم،‌اما متاسفانه کارها و حرف‌هایی زده می‌شود که به تیم ما ضرر می‌زند. هیئت مدیره بیشتر در مورد تیم خودمان منفی حرف می‌زند. بازیکنان ما هر 3 روز بازی می‌کنند، بعد می‌گویند چرا بعد از نتیجه‌ نگرفتن این حرف‌ها را می‌زنید. من الان هم که پیروز شده‌ایم می‌گویم تیم ما هر 3 روز یکبار بازی می‌کند و خسته است. تیم‌مان با سخت‌ترین شرایط و با 10 بازیکن نیم فصل اول را به پایان رساند، ولی هیچکس به این مسائل ورود نمی‌کند یا نمی‌خواهد ورود کند.