کد خبر: BJnr9 زمان: 21:07 1398/01/25   بازدید: 514

ستاره اینتر یک هدف دارد؛ رئال مادرید!

مائورو ایکاردی قصد دارد در تابستان امسال به پیشنهاد رئال مادرید پاسخ مثبت دهد.به گزارش "ورزش سه"، علیرغم حل مشکلات بین ایکاردی و مدیریت باشگاه اینتر و بازگشت او به ترکیب ثابت نراتزوری در هفته های اخیر، به نظر می رسد جدایی این مهاجم 26 ساله و آرژانتینی از جمع بازیکنان اینتر قطعی باشد و خود ایکاردی علاقمند به انتقال به رئال مادرید در تابستان امسال است.

 

 

پاسخ ایکاردی به پیشنهاد تمدید قرارداد با اینتر در ماه های اخیر منفی بوده و به احتمال فراوان اینتر چاره ای جز فروش مائوریتو با مبلغی حدود 50 میلیون پوند در تابستان امسال ندارد. خود ایکاردی ترجیح می دهد فوتبالش را خارج از سری آ و در لالیگا ادامه دهد و رئال مادرید می تواند مقصد جذابی برای او باشد.

 

ایکاردی طی این سالها تنها یک بار با اینتر در لیگ قهرمانان حضور یافته و با توجه به هدف وی مبنی بر درخشش و فتح این رقابت ها، مائورو می داند که هیچ تیمی بهتر از رئال مادرید برای او در مسیر رسیدن به این هدف نخواهد بود.

 

رئال مادرید هنوز برای ارائه پیشنهاد رسمی برای جذب ایکاردی مردد است اما اگر این اتفاق رخ دهد، مهاجم آرژانتینی برای دادن پاسخ مثبت درنگ نخواهد کرد.