کد خبر: NmQ93 زمان: 12:49 1398/01/27   بازدید: 537

آرایش بارسلونا برای عبور از شیاطین سرخ

بارسلونا که در بازی رفت با منچستریونایتد در یک‌چهارم نهایی چمپیونزلیگ نمایش چندان درخشانی نداشت ولی 1-0 به پیروزی رسید آماده است تا در نوکمپ صعودش به نیمه‌نهایی را قطعی کند.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در بازی رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که در اولدترافورد در مقابل منچستریونایتد انجام داد با اینکه نمایش چندان درخشانی نداشت ولی موفق شد با یک گل به پیروزی برسد. گلی در خانه حریف که امشب در بازی برگشت دو تیم در نوکمپ امتیاز بسیار باارزشی برای والورده و شاگردانش به حساب می‌آید.

 

بارسلونا در حالی قدم به این مسابقه می‌گذارد که در 30 بازی خانگی قبلی خود در چمپیونزلیگ بدون شکست بوده و در 27 بازی به پیروزی رسیده است.

 

 

لیونل مسی که این هفته در بازی مقابل اوئسکا در لالیگا استراحت کرده بود امشب در بازی مقابل شیاطین سرخ به میدان برمی‌گردد. مسی در بازی رفت دو تیم درگیری شدیدی با کریس اسمالینگ بازیکن یونایتد داشت ولی مصدومیت او جدی نبود و حضور او در بازی امشب قطعی است.

 

والورده در بازی مقابل اوئسکا علاوه بر مسی به فیلیپ کوتینیو، نلسون سمدو، کلمنت لانگلت، سرخیو بوسکتس، جرارد پیکه، یوردی آلبا و لوئیس سوارز هم استراحت داده بود که امشب انتظار می‌رود همگی به ترکیب بارسلونا برگردند.

 

مارک آندره تراشتگن طبق معمول درون دروازه خواهد ایستاد و سمدو، پیکه، لانگلت و آلبا خط دفاعی چهارنفره بارسا را خواهند ساخت. پیکه و لانگلت در مرکز خط دفاعی و آلبا در سمت چپ و سمدو در سمت راست بازی خواهند کرد.

 

 

بوسکتس جلوتر از خط دفاعی وظایف هافبک دفاعی را به عهده خواهد گرفت و راکیتیچ در سمت چپ و آرتور در سمت راست او خط میانی بارسلونا را تشکیل می‌دهند.

 

خط حمله قدرتمند بارسلونا از مسی، کوتینیو و سوارز تشکیل خواهد شد. ستاره اروگوئه‌ای به عنوان مهاجم مرکزی به میدان خواهد رفت و مسی در سمت راست و کوتینیو در سمت چپ برای باز کردن دروازه یونایتد تلاش خواهند کرد.

 

یکی از غایبین مهم بارسا در این بازی به احتمال زیاد ساموئل اومتیتی خواهد بود و والورده به دلیل اینکه او تازه از مصدومیت بازگشته به احتمال زیاد برای به بازی فرستادنش ریسک نخواهد کرد. با توجه به حضور عثمان دمبله در بازی مقابل اوئسکا هم به نظر می‌رسد او در مقابل یونایتد نیمکت‌نشین خواهد بود.