حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1606396/42 زمان: 19:11   1398/02/01 بازدید: 38,099

طعنه های مورینیو به حذف سیتی از لیگ قهرمانان

ژوزه مورینیو، سرمربی اسپانیایی و سابق یونایتد، در مورد صعود آژاکس و تاتنهام به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مورینیو که در هفته های اخیر اظهارنظرهای فراوانی در مورد اتفاقات فوتبال در سراسر اروپا داشته، مدعی شد آژاکس و تاتنهام هر دو کار بزرگی انجام داده اند اما فرق آنها این است که آژاکس قدرت های سنتی اروپا را حذف کرده اما تاتنهام مقابل تیمی پیروز شده که کارنامه درخشانی در لیگ قهرمانان ندارد و اینگونه به سیتیزن ها طعنه زده است.

 

مورینیو گفت: "هنگامی که به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیدید، هر یک از تیم ها 25 درصد شانس قهرمانی دارند، پس اگر آژاکس یا تاتنهام در لیگ قهرمانان موفق به کسب عنوان شوند برای من جای تعجب نیست.

 

 

خب شاید ابتدا کمی از صعود این دو تیم شگفت زده شدم، اما این اتفاق شوکه کننده نیست و حالا آنها در نیمه نهایی هستند و یکی از بین آژاکس یا تاتنهام به فینال هم می رود. آژاکس و تاتنهام حالا هر دو رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان را در سر می پرورانند و با توجه به عملکردشان حق چنین کاری هم دارند.

 

آژاکس از نظر من قاتل تیم های بزرگ بود اما نمی توانیم تاتنهام را نیز اینگونه بنامیم زیرا منچسترسیتی هیچ پیشینه ای در موفقیت در لیگ قهرمانان نداشته، اما آنها یک تیم بزرگ در کشور انگلیس هستند و تاتنهام نیز 50 درصد برابر سیتی شانس صعود داشت."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.