کد خبر: 23g1D زمان: 09:59 1398/02/21   بازدید: 48966

فهرست خروجی 10نفره بارسا از نگاه آ اس

روزنامه اسپانیایی آ اس مدعی شد 10 بازیکن بارسلونا در فهرست خروجی این تیم قرار گرفته‌اند و منتظرند تا در فصل تابستان تکلیف نهایی ماندن یا رفتن‌شان از باشگاه را متوجه شوند.

به گزارش "ورزش سه"، شکست تلخ بارسلونا مقابل لیورپول در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان مدیران ارشد باشگاه کاتالان را به این نتیجه رسانده که باشگاه در فصل تابستان به تغییراتی گسترده نیاز دارد. بارسا تا کنون موفق شده فرانکی دی‌یونگ، ستاره آژاکس را برای فصل آینده جذب کند ولی به خصوص بعد از شکست تلخ مقابل لیورپول، مدیران بارسا به این نتیجه رسیده‌اند که تیم‌شان به مهره‌های جدید بیشتری نیاز دارد و برای ورود این مهره‌های جدید چندین بازیکن فعلی تیم باید بارسلونا را ترک کنند.

 

روزنامه اسپانیایی آ اس می‌گوید تا کنون نام 10 بازیکن بارسا در فهرست خروجی قرار گرفته و آنها باید منتظر بمانند تا در فصل تابستان تکلیف نهایی‌شان با باشگاه مشخص شود.

 

 

سه بازیکنی که رتبه‌‌های اول این فهرست ده نفره را به خود اختصاص می‌دهند پرینس بواتنگ، موریو و فرمالن هستند. کوین پرینس بواتنگ و جیسون موریو که به عنوان یار قرضی به بارسا آمده بودند به باشگاه‌هایشان ساسولو و والنسیا برخواهند گشت. به توماس فرمالن بازیکن بارسا هم که قراردادش تابستان امسال به پایان می‌رسد گفته شده که باشگاه با او قرارداد جدیدی امضا نخواهد کرد.

 

 

 

جسپر سیلسن هلندی دیگر بازیکنی است که خود قصد ترک باشگاه را دارد چرا که به ندرت فرصت بازی برای بارسا را پیدا می‌کند. آ اس می‌گوید بارسا حاضر است او را در ازای دریافت 30 میلیون یورو واگذار کند.

 

 

اما فروش کوتینیو هم‌اکنون به یکی از اولویت‌های بارسا تبدیل شده. عملکرد پر فراز و نشیب و رابطه بد او با هواداران باعث شده مدیران بارسا به صورت جدی در فکر فروش او باشند. بارسا قصد دارد کوتینیو را با مبلغی در حدود 100 میلیون یورو به فروش برساند و امیدوار است تیم‌های لیگ برتری مشتری او باشند.

 

روزنامه آ اس دیگر بازیکنان حاضر در فهرست 10 نفره خروجی بارسلونا را ساموئل اومتیتی، مالکوم، ایوان راکیتیچ و رافینیا اعلام کرده است.