حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1611737/9 زمان: 17:04   1398/02/25 بازدید: 60

اسپانیایی ها دوباره به ایران می آیند

دومین دوره از فصل جدید کمپ‌های استعدادیابی ایرانسل-لالیگا در خرداد ۹۸ برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند تا ۱۰ خرداد برای حضور در این کمپ اقدام کنند.

به گزارش ورزش سه به نقل از روابط عمومی ایرانسل، این دوره ویژه پسران ۱۱ تا ۱۳ ساله است و نوجوانانی که در دوره‌های قبلی حضور نداشته‌اند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند. برای شرکت در دوره جدید کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا خانواده نوجوانان ۱۱ تا ۱۳ سال می‌توانند یک دقیقه ویدیو از بازی فوتبال فرزندانشان را تا تاریخ ۱۰خردادماه به نشانی irancell.ir/camp ارسال کنند.


ویدیوهای رسیده، روز ۱۹خردادماه توسط یک تیم کارشناس استعدادیابی مورد ارزیابی قرار گرفته و از بین شرکت‌کنندگان، ۶۰ نفر برای آموزش سه روزه به کمپی که از ۲۸ تا ۳۰ خرداد ۹۸ برگزار خواهد شد، دعوت می‌شوند.


ایرانسل پیش از این، چهار دوره کمپ استعدادیابی با حضور بازیکنان و سفیران استعدادیابی لالیگا نظیر لوئیس گارسیا، ژولیو باپتیستا و گایزگا مندیتا در کنار جمعی از بازیکنان حال حاضر و پیشکسوتان تیم‌ ملی و باشگاه‌های ایران برگزار کرده است. در چهار کمپ قبلی ۳۳۰بازیکن نوجوان مستعد شناسایی شده، آموزش دیدند و مدارک حضور در این کمپ‌ها را دریافت کردند.


کمپ‌های استعدادیابی ایرانسل-لالیگا در راستای تفاهم‌نامه‌‌ای که بین ایرانسل و سازمان لیگ اسپانیا، لالیگا، با دو هدف فراهم آوردن دسترسی مشترکان ایرانسل به محصولات و محتوای ویدیویی باکیفیت و اختصاصی لالیگا و نیز بهبود کیفیت فوتبال در ایران به ویژه میان جوانان منعقد شده است، برگزار می‌شود. ایرانسل چندی قبل از تمدید این تفاهم نامه خبر داده بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.