کد خبر: pGb15 زمان: 09:15 1398/02/30   بازدید: 14004

آلگری: بهتر بود در اوج از یووه جدا شوم

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس می‌گوید مایل نیست در پایان فصل جاری که یوونتوس را ترک خواهد کرد مدتی به استراحت بپردازد بلکه قصد دارد چالشی جدید را آغاز کند.

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس روز جمعه اعلام کرد که در پایان فصل جاری رقابتهای سری آ، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی این تیم از یووه جدا خواهد شد. به این ترتیب آلگری یک سال زودتر از موعد قراردادش تیم بزرگ شهر تورین را ترک خواهد کرد.

 

اما آلگری دیشب بعد از تساوی 1-1 یوونتوس مقابل آتالانتا در هفته یکی مانده به پایانی سری آ، در آخرین بازی خانگی یووه با هدایت آلگری، به خبرنگاران گفت مایل نیست بعد از ترک یوونتوس مدتی به استراحت بپردازد بلکه قصد دارد بلافاصله با چالشی جدید مواجه شود.

 

 

آلگری در این باره به خبرنگاران گفت:" مایل نیستم یک سال استراحت کنم. فقط در صورتی به خودم استراحت می‌دهم که مجبور شوم. در غیر اینصورت، برنامه‌ام این است که پروژه‌ای پیدا کنم که حضور در آن برایم قانع‌کننده باشد. زندگی سرشار از غافلگیری‌ها است و باید برای مقابله با هر وضعیتی آماده بود".

 

سرمربی یووه در ادامه گفت:" من همیشه با شور و شوق و با لذت تیمم را تمرین می‌دهم چون هر وقت به این نتیجه برسم که تیمم آنطور که می‌خواهم نیست سعی می‌کنم شرایط را تغییر دهم، بازیکنان را در پستهای متفاوت به خدمت بگیرم و تاکتیک‌های جدید را امتحان کنم. اگر غیر از این باشد حوصله‌ام سر می‌رود".

 

آلگری درباره جدایی‌اش از باشگاه گفت:" من بعد از بازی آژاکس با آنیلی رئیس باشگاه صحبت کردم. آن موقع ما برنامه‌هایی برای ادامه همکاری داشتیم. ولی در شش هفته گذشته اوضاع تغییر کرد و ما با همدیگر به این نتیجه رسیدیم. من در نهایت به این نتیجه رسیدم که تغییر به نفع یووه خواهد بود چون اگر این اتفاق نمی‌افتاد ممکن بود به ماه‌های سپتامبر و اکتبر برسیم و با مشکل مواجه شویم. بهتر این بود که در اوج از یوونتوس جدا شوم".