کد خبر: Mwdnz زمان: 11:40 1398/03/01   بازدید: 32378

ذوب آهن شهر میزبان را مشخص کرد

باشگاه ذوب آهن بعد از لغو دیدار تیمش با النصرعربستان در شهر کربلا از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرده است در دوحه این بازی را میزبانی کند.

به گزارش "ورزش سه"، این بازی سه شنبه شب گذشته به دلیل مسایل امنیتی در شهر کربلا برگزار نشد و این در حالی بود که تیم ذوب آهن برای انجام بازی به عراق سفر کرده بود اما النصری ها با اطلاع از لغو این دیدار، در عربستان ماندند.

 

کنفدراسیون فوتبال آسیا دیروز در بیانیه ای رسمی اعلام کرد این دیدار به خاطر مسایل امنیتی لغو شده است و به زودی محل جدید برگزاری این دیدار را اعلام خواهد کرد. البته بر اساس آخرین اخبار رسیده کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفته این دیدار را روز 29 می یعنی چهارشنبه 8 خرداد دراستادیوم العربی در شهر دوحه برگزار کند. دیداری که جنگ صدرنشینی در گروه  A بازی ها بشمار می رود. ذوب آهن با 11 امتیاز صدرنشین گروه بشمار می رود و تیم النصر هم 9 امتیازی است. ذوب آهن با نتیجه مساوی هم با صدرنشینی به کار خود در مرحله گروهی پایان خواهد داد و به عنوان تیم نخست راهی دور بعدی بازی ها می شود. در بازی رفت ذوب آهن در یک بازی جالب و تماشایی 3-2 برنده شد.

 

اما با توجه به چالش های به وجود آمده برای ذوب آهن در بازی با الزراء و در ادامه لغو دیدار با النصر دیگر درخواست بازی در استادیوم شهر کربلا را مطرح نخواهد کرد و پرونده میزبانی در استادیوم این شهر برای همیشه بسته شد و بعید است دیگر تیم هایی ایرانی هم در آینده چنین درخواستی را مطرح کنند. در بازی ذوب آهن – الزوراء در استادیوم شهر کربلا چند تماشاگر تیم عراقی وارد زمین شدند و به بازیکنان ذوب آهن حمله کردند.