حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1613247/50 زمان: 13:45   1398/03/01 بازدید: 105

سکوت چلسی درباره غرامت آنتونیو کونته

چلسی از اظهارنظر درباره این شایعه که به آنتونیو کونته، سرمربی سابق این باشگاه 11 میلیون دلار غرامت پرداخت کرده خودداری کرد.

به گزارش "ورزش سه"، با وجود انتشار شایعاتی درباره اینکه باشگاه چلسی به آنتونیو کونته، سرمربی سابق این باشگاه که علیه چلسی به دادگاه شکایت کرده و خواستار پرداخت غرامت شده بود، 11 میلیون دلار غرامت پرداخت کرده، چلسی از اظهارنظر درباره این خبر خودداری می‌کند.

 

 

کونته با شکایت به دادگاه خواسته بود تا دستمزد یک سال باقیمانده تا پایان قراردادش از سوی چلسی به او پرداخت شود ولی چلسی هم علیه کونته شکایت کرده و مدعی شده بود کونته شخصاً و به دلیل رفتارهایی که در سال آخر قراردادش با چلسی انجام داده باعث فسخ اتوماتیک این قرارداد شده است.

 

کونته بعد از آنکه جام قهرمانی جام حذفی انگلیس را برای چلسی بدست آورد، درحالیکه پیش از آن هم یک بار با چلسی قهرمان لیگ برتر شده بود، این تیم را ترک کرد. با ترک باشگاه توسط کونته، هموطن او مائوریتزیو ساری سکان هدایت آبی‌های لندن را به عهده گرفت.

 

روزنامه تایمز مدعی شد کونته موفق شده رای موافق دادگاه را بدست آورده و در نتیجه مبلغ درخواستی‌اش یعنی 11 میلیون دلار را از چلسی دریافت کرده است. سایت گل آخرین بار خبر داده بود که در ماه مارس، در سازمان لیگ برتر یک کمیته سه‌نفره تشکیل شده تا مشکلات بین باشگاه چلسی و آنتونیو کونته را حل و فصل کند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.