کد خبر: 1pkQ8 زمان: 12:08 1398/03/02   بازدید: 14027

لواندوفسکی: لروی سانه را حتماً به بایرن بیاورید

رابرت لواندوفسکی، مهاجم بایرن مونیخ از مدیران این تیم خواست لروی سانه، وینگر آلمانی منچسترسیتی را جذب کرده و به مونیخ بیاورند.

به گزارش "ورزش سه"، رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ با ستایش از لروی سانه، وینگر آلمانی منچسترسیتی، از مدیران بایرن خواست سانه را برای فصل آینده به بایرن منتقل کنند.

 

سانه که در نیمه دوم فصل اخیر در سیتی با بی‌مهری مواجه شده از چندی پیش با شایعات زیادی درباره انتقالش به بایرن روبرو بوده. سانه از شروع سال 2019 تا پایان فصل در لیگ برتر انگلیس تنها در 9 بازی از سوی گواردیولا به عنوان بازیکن فیکس به میدان فرستاده شده و از این بابت ناراضی است.

 

 

لواندوفسکی معتقد است اضافه شدن سانه به ترکیب بایرن کمک بزرگی به این تیم خواهد کرد. مهاجم لهستانی بایرن درباره سانه به خبرنگاران گفت:" لروی سانه بازیکن بزرگی است که قابلیت‌های بی‌نظیری دارد و استعدادش مثال‌زدنی است".

 

لواندوفسکی در ادامه گفت:" من بارها شاهد درخشش او بوده‌ام و شک ندارم که بازیکن بسیار باکیفیتی است. سانه از آن بازیکنها است که اگر به بایرن بیاید می‌تواند کاری کند که کیفیت بازی ما بهتر شود".

 

 

ستاره لهستانی بایرن با توجه به انتقال دو مدافع فرانسوی، بنجامین پاوارد و لوکاس هرناندز به بایرن مونیخ می‌گوید فصل نقل و انتقالات برای غول باواریایی هنوز به پایان نرسیده. او در این باره گفت:" با اینکه فصل نقل و انتقالات هنوز شروع نشده ما دو بازیکن جذب کرده‌ایم و من می‌دانم که مهره‌های دیگری هم در راه هستند. در این شکی نیست. بایرن در مورد نقل و انتقالات هنوز حرف آخر را نزده".