کد خبر: DJWwn زمان: 13:25 1398/03/04   بازدید: 6690

سرمربی اروگوئه: سوارز به کوپا آمه‌ریکا می‌رسد

اسکار تابارز، سرمربی تیم ملی اروگوئه می‌گوید اطمینان دارد لوئیس سوارز، ستاره تیمش که این روزها مصدوم است می‌تواند در رقابتهای کوپا آمه‌ریکا، تیم ملی کشورش را همراهی کند.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه رقابتهای کوپا آمه‌ریکا، مهم‌ترین رقابت فوتبال ملی قاره آمریکای جنوبی، ماه آینده میلادی در برزیل برگزار می‌شود مصدومیت لوئیس سوارز، ستاره بزرگ اروگوئه‌ای بارسلونا به یکی از نگرانی‌های بزرگ اروگوئه‌ای‌ها تبدیل شده است. اما اسکار تابارز، سرمربی تیم ملی اروگوئه می‌گوید مطمئن است سوارز تا زمان برگزاری کوپا آمه‌ریکا بهبود پیدا کرده و برای اروگوئه بازی خواهد کرد.

 

 

سوارز که در فصل جاری برای بارسلونا 25 گل به ثمر رسانده امشب به دلیل مصدومیت بازی بارسا در فینال کوپا دل‌ری مقابل والنسیا را از دست خواهد داد. سوارز چندی پیش تحت عمل جراحی زانو قرار گرفته است.

 

این جراحی زانو باعث شده حضور سوارز در کوپا آمه‌ریکا با اما و اگرهایی مواجه شود. با اینکه اروگوئه روز شانزدهم ژوئن در اولین بازی خود در این رقابتها به مصاف اکوادور خواهد رفت، اسکار تابارز سرمربی تیم ملی این کشور می‌گوید امید بسیار زیادی به رسیدن سوارز به این تورنمنت دارد.

 

 

تابارز در این باره گفت:" بله فکر می‌کنم سوارز به رقابتها برسد. امیدوارم این اتفاق بیفتد. او خیلی خوب کار می‌کند. نمی‌توانم جزئیات را به شما بگویم ولی او چه با فرستادن عکس و چه از طریق تماس‌های ویدئویی آخرین اخبار درباره سلامت خود را به ما اطلاع می‌دهد".

 

سرمربی تیم ملی اروگوئه در ادامه گفت:" لوئیس دارد برای بهبود مصدومیتش تلاش می‌‌کند و من می‌دانم او به این مسائل چقدر اهمیت می‌دهد. شک ندارم او با تمام قوا تلاش می‌کند تا در زمان شروع رقابتها آماده باشد".