حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1615038/35 زمان: 11:14   1398/03/11 بازدید: 406

ستاره ایرانی ترابزون در یک قدمی لالیگا

زیردریایی های زرد در انتظار توافق با مجید حسینی

رسانه های ترکیه از عزم سران ترابزون اسپور برای ترانسفر چد بازیکن این تیم به باشگاه های اروپایی برای تامین منابع لازم مالی برای فرار از ورشکستگی خبر دادند.

به گزارش "ورزش سه"، یک سال بعد از حضور مجید حسینی با پیراهن "بوردو- ماوی ها" در سوپرلیگ ترکیه، رسانه های این کشور با اشاره به درخششی که مدافع ملی پوش ایرانی از خود نشان داد مدعی شدند نام این بازیکن در صدر فهرست فروش باشگاه ترابزون قرار گرفته است.


از جمله رسانه های ترکیه می توان به فاناتیک اشاره کرد که نوشت:« مجید حسینی با رشد سه تا چهار برابری ارزش خود در مارکتینگ نقل و انتقالاتی پیشنهادات وسوسه کننده ای از باشگاه های اسپانیایی حاضر در لالیگا دریافت کرده که جدی ترین پیشنهاد از سوی ویارئال است».


بنا به نوشته رسانه های ترک زیردریایی های زرد اسپانیا در تلاش برای خرید مدافع ایرانی با رقمی در حدود 3 تا 4 میلیون یورو هستند که این پیشنهاد با استقبال هیات امنا و مدیران باشگاه ترکیه ای حسینی قرار گرفته چون می تواند بخش عمده ای از بدهی های آنها را پوشش بدهد.


علاوه بر ویارئال از تیم هایی مثل بتیس، لگانس و ختافه نیز به عنوان دیگر پیشنهادات رسیده برای مجید حسینی اشاره شده است اما گویا مذاکرات ترابزونی ها با نماینده ویارئال در مراحل جدی تری قرار دارد. کوچ به فوتبال اسپانیا می تواند برای مدافع جوان ایرانی آزمون و چالشی دشوارتر از فوتبال ترکیه باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.