کد خبر: KPr4p زمان: 03:52 1398/03/16   بازدید: 145336

تصمیم جالب فلکیس بریش؛

VAR؛ شگفتی عجیب دیدار پرتغال- سوئیس!

 VARرقم زننده اتفافات عجیبی در دیدار امشب تیم ملی پرتغال برابر سوئیس بود

 

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی پرتغال موفق شد با کسب برتری 1_3 برابر سوئیس جواز صعود به فینال لیگ ملت های اروپا را کسب کند اما تک گل سوئیس در دیدار امشب روی اتفاقی عجیب و بعد از بازبینی صحنه توسط داور بازی اعلام شد.

 

تیم ملی پرتغال با گل تماشایی کریستیانو رونالدو با برتری 0_1 راهی رختکن شد و در دقیقه 54 فرصت خوبی برای دو برابر کردن اختلاف با حریف داشت اما بعد از متوقف شدن برناردو سیلوا در محوطه جریمه، فلیکس بریش برای اطمینان یافتن از تصمیم خود به VAR رجوع کرد و در ادامه اتفاقات عجیبی رخ داد.

 

فلیکس بریش تصمیم گرفت صحنه را از کمی عقب تر بررسی کند و آنجا بود که متوجه شد پیش از رخ دادن صحنه مشکوک در محوطه جریمه سوئیس، در مقابل دروازه پرتغال خطایی رخ داده و با توجه به مقدم بودن این صحنه، برای سوئیس اعلام پنالتی کرد.

 

بازیکنان تیم ملی پرتغال که آماده جشن شادی گل دوم بودند، حالا باید شاهد ضربه پنالتی حریف می شدند. این ضربه پنالتی علیرغم تشخیص صحیح روی پاتریسیو، توسط ریکاردو رودریگز تبدیل به گل شد تا سوئیس در عین ناباوری به گل تساوی دست یابد.

 

البته در ادامه کریستیانو رونالدو دو بار دیگر موفق شد دروازه سوئیس را باز کند و در نهایت این پرتغال بود که راهی فینال شد اما رقم خوردن این اتفاق عجیب از سوی VAR، یکی از نکات جالب نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا بود.