کد خبر: 8vXmK زمان: 22:38 1398/03/16   بازدید: 35171

به طارمی و اللهیار تبریک می گویم؛

انصاری‌فرد: تفکرات عوض شده و تیم تهاجمی بازی می‌کند

مهاجم تیم ملی ایران معتقد است با تغییر تفکرات در کادر فنی، تیم ملی از این به بعد نمایش های تهاجمی تری خواهد داشت.

به گزارش ورزش سه، کریم انصاری فرد پس از دیدار تیم ملی ایران مقابل سوریه گفت: تفکرات عوض شده و تیم ملی الان خیلی تهاجمی تر بازی می کند. همه دارند تلاش می کنند که بهترین عملکرد را داشته باشند، علی رغم اینکه آخر فصل است و همه از استراحت آمده اند. طبیعتا کمی سخت بود ولی خدا را شکر نتیجه خیلی خوبی بود. مبارک مردم ایران باشد.

 

وی افزود: زمان کوتاهی توانستیم تمرین کنیم و تفکرات آقای ویلموتس وارد تیم ملی شده ولی ایشان می خواهد که تیم ملی کاملا تهاجمی بازی کند.

 

مهاجم تیم ملی در مورد آینده باشگاهی اش گفت: من یک سال دیگر با باشگاهم قرارداد دارم. سال قبل به خاطر مجوز کار 3 ماه را از دست دادم و بعد نزدیک به 2 ماه به خاطر جام ملتهای آسیا بازی نکردم. امیدوارم این فصل شرایط خیلی بهتر شود و طبیعتا خواهد شد چون از اول فصل در خدمت تیمم هستم و می توانم دوباره بهترین شرایط را رقم بزنم.

 

انصاری فرد درباره پاس گل زیبایی که در بازی امروز داد، گفت: مهدی آن توپ را خیلی خوب گل کرد.

 

او در مورد تمرکزش روی گل سازی نسبت به گلزنی افزود: امروز کمی بدشانس بودم و اگر اینطور نبود، می توانستم گل هم بزنم. خدا را شکر که پاس گل دادم. به مهدی طارمی تبریک می گویم که هت تریک کرد و اللهیار صیادمنش که در اولین بازی، اولین گلش را زد. به جهانبخش و همچنین کل تیم نیز تبریک می گویم. همه زحمت کشیدند و انشاالله بتوانیم همین روند را ادامه دهیم.