کد خبر: ylakX زمان: 20:30 1398/03/19   بازدید: 76122

رفتار عجیب کونته و اینتر با ایکاردی!

به نظر می رسد جدایی مائورو ایکاردی، مهاجم 26 ساله اینتر، از این باشگاه قطعی شده باشد.

به گزارش "ورزش سه"، ایکاردی امیدوار بود با جدایی لوچانو اسپالتی و انتصاب آنتونیو کونته به عنوان سرمربی جدید نراتزوری، شرایط برای او در رختکن تغییر یابد اما به نظر می رسد سرمربی جدید و ایتالیایی اینتر تحت هیچ شرایطی علاقمند به حضور ایکاردی در رختکن نیست.

 

کوریره مدعی شد برخی بازیکنان توضیحاتی در مورد رفتار ایکاردی در رختکن به کونته ارائه داده اند و سرمربی ایتالیایی چنین مواضعی را غیرقابل تحمل خوانده است.

 

 

حتی واندا نارا، همسر و مدیر برنامه جنجالی اینتر چند روز قبل گفت حاضر است هم دیگر مدیر برنامه مائورو نباشد، هم دیگر در برنامه تیکی تاکا اجرا نکند و هم ایکاردی دستمزد خود را برای تمدید قرارداد کاهش دهد اما هیچ کدام از این موارد مورد قبول باشگاه اینتر قرار نگرفته و به نظر می رسد مشکل آنها پول نبوده و تصمیم خود را مبنی بر خداحافظی با مائورو گرفته اند.

 

مدیریت باشگاه طی هفته آتی در جلسه ای به واندا نارا مواضع خود را اعلام خواهد کرد اما هنوز مقصد بعدی این بازیکن در هاله ای از ابهام قرار دارد. معاوضه با لورنزو اینسینیه از ناپولی یا پائولو دیبالا از یوونتوس، شایعاتی است که در مورد ایکاردی مطرح شده اما هنوز هیچکدام به مرحله عملی شدن نرسیده است.