کد خبر: 9Xmz1 زمان: 14:12 1398/03/23   بازدید: 8688

با تایید کمیته داوران afc

داوران قطری در کوپا آمریکا سوت می زنند

در کنار تیم ملی قطر، تیمی متشکل از سه داور از این کشور نیز به عنوان مهمان در امر قضاوت بازی های مهم کوپاآمریکا 2019 نقش خواهند داشت.

به گزارش "ورزش سه"، بر اساس پروتکل همکاری میان کنفدراسیون های فوتبال آسیا و آمریکای جنوبی پیرامون مراودات میان دو قاره در سطح اول فوتبال، تیم داوری از قطر به عنوان مهمان راهی کوپاآمریکا 2019 خواهد شد تا نقش داوران بی طرف را ایفا کنند.


چند ماه پیش در امارات تیمی از داوران مکزیکی بازی های مهم بزرگ ترین تورنمنت ملی قاره کهن را به عنوان داوران مهمان قضاوت کردند که یکی دو بازی ایران نیز به سزار راموس مشهور سپرده شد. این حضور براساس آغاز همکاری های دو جانبه میان کمیته داوران قاره های مختلف بود و حالا نوبت به معرفی داوران آسیایی برای حضور در کوپاآمریکا 2019 رسید تا afc این بار هم تصمیم به اعتماد به داوران قطری بگیرد.


براساس اعلام استاد الدوحه قطر رقابت های کوپاآمریکا 2019 در شرایطی فردا در برزیل استارت می خورد که علاوه بر عنابی های قهرمان آسیا، تیم سه نفره داوری قطر هم به عنوان تنها تیم مهمان داوری در این تورنمنت حضور خواهند داشت. عبدالرحمان الجاسم در کنار طالب سالم المری و سعود احمد المقالح سه داور قطری هستند که قرار است بازی های مهمی را در کوپا آمریکا سوت بزنند.