کد خبر: RLv1M زمان: 11:10 1398/03/26   بازدید: 3998

کاپیتان سابق تیم ملی کاراته روی رینگ آذربایجان

مازیار الهامی نماینده MMA کشورمان دوم تیرماه در چارچوب سازمان WJF به مصاف نماینده کشور آذربایجان خواهد رفت.

به گزارش ورزش سه و به نقل از  فارس، مازیار الهامی کاپیتان سابق تیم ملی کاراته کشورمان که این روزها در مسابقات MMA به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کند، قرار است دوم تیرماه در چهارچوب سازمان WJF در کشور آذربایجان به مصاف نماینده میزبان برود.

 

طبق برنامه ریزی که انجام شده و با توجه به سوابق خوب الهامی در چارچوب مسابقات MMA، بهترین مبارزه شب(فایت نایت) بین الهامی و نماینده کشور میزبان برگزار خواهد شد. مراسم وزن کشی این رقابت‌ها یکم تیرماه انجام می شود و دوم تیرماه نیز الهامی در باکو به مصاف حریف خود خواهد رفت.

 

الهامی سال ها با لباس تیم ملی کاراته به عنوان کاپیتان تیم ملی کشورمان، مدال‌های زیادی را در مسابقات جهانی و آسیایی کسب کرده‌ و تنها کاراته‌کایی است که از سال ۲۰۰۲ تا سال ۲۰۱۲ در ۶ دوره مسابقات جهانی حضور داشته است. 

 

الهامی دهم فروردین ماه  سال جاری در چارچوب لیگ و تورنمنت بزرگ ژاپنی WMO به رقابت‌ پرداخت و در رقابت با حریف تایلندی موفق شد فایتر کشور میزبان را در بانکوک شکست دهد. وی پیش از این نیز در ترکیه حریف خود را شکست داده بود. الهامی با حمایت مالی از سوی شرکت آدا چوب ایده آل قرار است در چهارچوب سازمان WJF به رقابت بپردازد.