کد خبر: kaoNy زمان: 12:40 1398/03/28   بازدید: 29246

مهاجم جوان برزیلی از امروز در رئال مادرید

رودریگو؛ پسر رئالی که به رویایش رسید

روزنامه اسپانیایی مارکا در گزارشی درباره رودریگو خرید جدید رئال مادرید می‌گوید او از کودکی هوادار دوآتشه رئال بوده و حالا به آرزویش رسیده و می‌گوید احساس می‌کند در رویا زندگی می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه اسپانیایی مارکا امروز صفحه اول خود را به رودریگو، خرید جدید رئال اختصاص داده و از به واقعیت تبدیل شدن رویای کودکی او می‌گوید. مارکا عکسی از آلبوم خانوادگی رودریگو را چاپ کرده که او را در 9 سالگی به همراه پدر و مادرش نشان می‌دهد. رودریگو در این عکس که در سال 2010 گرفته شده پیراهن رئال مادرید را به تن دارد.

 

 

رودریگو به مارکا می‌گوید آن پیراهن را هنوز در اختیار دارد هر چند چون دیگر اندازه‌اش نمی‌شود از آن به عنوان یک یادگاری استفاده می‌کند. عکسی که در 9 سالگی رودریگو گرفته شده، زمانی که ستاره برزیلی هواداری دوآتشه از رئال مادرید را آغاز کرده بوده.

 

 

پدر رودریگو، اریک هم فوتبالیست بازنشسته است و به عنوان دفاع راست در تیمهای کوچک شهر سائوپائولو بازی می‌کرده. به خاطر علاقه پدر به فوتبال است که رودریگو از زمینهای فوتبال جدا نمی‌شود و سرانجام به سانتوس راه یافته و در پست مهاجم به بازی گرفته می‌شود.

 

 

پدر رودریگو در واقع مدیر برنامه‌های او است. هر چند رودریگو مدیر برنامه‌هایی به نام نیک آرکوری هم دارد ولی او بیشتر مسائل مالی را دنبال می‌کند و رسیدگی به مسائل فوتبالی و فنی به عهده پدر رودریگو است.

 

رودریگو در 11سالگی به سانتوس ملحق می‌شود و چیزی نمی‌گذرد که باشگاه رئال ماردید متوجه استعداد ناب برزیلی او می‌شود. مارکا می‌گوید رودریگو 16ساله بوده که مدیر برنامه‌هایش نیک آرکوری به رئال مادرید اطلاع می‌دهد یک استعداد ناب برزیلی در سانتوس حضور دارد که شیفته رئال است.

 

رودریگو که امروز جوانی 18ساله است طبق برنامه امروز سه‌شنبه به صورت رسمی به هواداران رئال معرفی می‌شود.