کد خبر: NdxOq زمان: 15:48 1398/03/28   بازدید: 52413

رونمایی رسمی از ستاره برزیلی جدید رئال (عکس)

رودریگو ژوئس، مهاجم 18ساله برزیلی که ماه ها پیش از سانتوس به رئال پیوسته بود، امروز رسما به هواداران معرفی شد.

به گزارش "ورزش سه"، سال گذشته بود که رئال مادرید در رقابت با بارسا موفق به جذب رودریگو ژوئس با رقم 45 میلیون یورو و قراردادی شش ساله شد. مهاجم باشگاه سانتوس که در 17 سالگی توانسته بود به ترکیب ثابت این باشگاه راه یابد. رئال او را یک فصل به سانتوس قرض داد و طبق وعده قبلی، این بازیکن از فصل بعد برای رئال توپ خواهد زد. 

 

رودریگو قرار است برای تیم اول رئال به میدان برود اما این امکان نیز وجود دارد که زیدان در ابتدا او را به تیم دوم بفرستد. ستاره آینده دار برزیلی پس از خداحافظی دراماتیک با سانتوس، روز گذشته همراه خانواده اش وارد مادرید شد و امروز در سانتیاگو برنابئو رسما به رئالی ها معرفی شد.

رودریگو پیوستن به رئال را تعبیر رویای کودکی خود می داند. مارکا عکسی از آلبوم خانوادگی رودریگو را چاپ کرده که او را در 9 سالگی به همراه پدر و مادرش نشان می‌دهد. رودریگو در این عکس که در سال 2010 گرفته شده، پیراهن رئال مادرید را به تن دارد.

رودریگو به مارکا می‌گوید آن پیراهن را هنوز در اختیار دارد هر چند چون دیگر اندازه‌اش نمی‌شود از آن به عنوان یک یادگاری استفاده می‌کند. عکسی که در 9 سالگی رودریگو گرفته شده، زمانی که ستاره برزیلی هواداری دوآتشه از رئال مادرید را آغاز کرده بود.

 

رودریگو ساعتی پیش با حضور در کلینیک رئال، تست های پزشکی را با موفقیت پشت سر گذاشت تا همه چیز برای معارفه او مهیا شود.

 

 

 

 

او سپس در حضور فلورنتینو پرز(رئیس باشگاه رئال) قرارداد رسمی خود با رئال را رسمی کرد و در موزه افتخارات برنابئو کنار سیزده جام قهرمانی اروپای رئال، عکسی به یادگار گرفت. از سوی پرز هدیه ای نیز به رودریگو اهدا شد و سپس این دو راهی کنفرانس خبری شدند.

او در سخنانی کوتاه گفت:« از خدا، خانواده ام و باشگاه رئال مادرید که به من اعتماد کرد، متشکرم. امیدوارم بتوان شادی های زیادی را به هواداران تقدیم کنم.»

 

رودریگو پس از کنفرانس با به تن کردن پیراهن رئال قدم در زمین چمن سانتیاگو برنابئو خواهد گذاشت.