کد خبر: pJeO3 زمان: 13:03 1398/04/04   بازدید: 4203

عابدینی: مدیریت جای کسب تجربه نیست

احتمال ائتلاف کاندیداهای وزنه برداری قوت گرفت

به نظر می‌رسد در روزهای آینده تعدادی از کاندیداهای فدراسیون وزنه برداری برای ائتلاف با یکدیگر به نتیجه برسند.

به گزارش "ورزش سه"، بالاخره بعد از حدود ۲ ماه انتظار تکلیف انتخابات فدراسیون وزنه برداری مشخص شد. روز گذشته وزارت ورزش از تایید شدن اسامی هر ۹ کاندیدای ریاست این فدراسیون و برگزاری انتخابات در تاریخ ۱۶ تیرماه خبر داد.


با اینکه کاندیداهای ریاست وزنه برداری هر کدام شانس خوبی را برای خودشان قائل هستند، اما به نظر می رسد در روزهای آینده چند تن از این افراد با یکدیگر ائتلاف کنند تا تعداد کاندیداها کاهش یابد.


نصرت الله عابدینی، یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست وزنه برداری است که از احتمال بالای ائتلاف چند کاندیداها با یکدیگر از جمله خودش خبر می دهد. او در این باره به "ورزش سه" گفت: من هم قصدم مثل سایر نامزدها شرکت در انتخابات بوده و هست. رایزنی‌های خوبی را هم انجام دادم. با این حال اگر به یقین برسم که با کاندیداهای دیگر می‌توانم به تعامل برسم و ببینم فرد دیگری برنامه های قوی تری دارد، در کنارش خواهم بود. من احساس می کنم در روزهای آینده تعداد کاندیداها ریزش کند چون چند نفر به دنبال ائتلاف هستند. اسم نمی برم، اما با چند کاندیداها صحبت داشتیم و به نتایج خوبی هم رسیدیم چون برنامه هایمان خیلی شبیه به هم است.


وی در ادامه صحبت های خود افزود: از نظر من مدیریت جای کسب تجربه نیست. باید کسی که تجربه کافی را داشته باشد، راس فدراسیون وزنه برداری قرار بگیرد و بتواند برنامه هایش را اجرا کند. در حال حاضر وزنه برداری در بحث ساختاری مشکلاتی دارد و ما هم برنامه های جامعی داریم تا این ضعف ها رفع شود. مهمترین بحث‌ها هم توجه به شهرستان‌ها و البته پیشکسوتان به حساب می آید. البته زمان کمی تا مسابقات جهانی و المپیک باقی مانده و باید با خرد جمعی مدیریت خوبی صورت بگیرد تا وزنه برداری موفق شود.