کد خبر: 70rre زمان: 11:40 1398/04/21   بازدید: 15441

رئیس ناپولی: انتقال ایکاردی به ناپولی حماقت بزرگ است

اورلیو دی‌لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی مذاکره با اینترمیلان برای انتقال مائورو ایکاردی را تکذیب کرده و این شایعات را حماقت بزرگ خواند.

به گزارش "ورزش سه"، اورلیو دی‌لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی، شایعات مطرح شده درباره انتقال مائورو ایکاردی، ستاره آرژانتینی اینترمیلان به این باشگاه را به شدت تکذیب کرد و ادعای مذاکره خود با ایکاردی را به عنوان حماقت بزرگ توصیف کرد.

 

 

درحالیکه شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره جدایی قریب‌الوقوع ایکاردی از اینتر و پیوستن او به باشگاهی دیگر این روزها اوج گرفته در روزهای اخیر خبرهایی درباره تمایل ناپولی به جذب او مطرح شده بود و حتی گفته می‌شود دی‌لورنتیس، رئیس ناپولی شخصاً برای جذب ایکاردی مذاکراتی انجام داده است.

 

اما دی‌لورنتیس با تکذیب این شایعات، می‌گوید ناپولی نیازهای دیگری دارد و به هیچ وجه با ایکاردی و همسر و مدیر برنامه‌هایش نارا، در این باره گفتگو نکرده است.

 

دی‌لورنتیس در این باره گفت:" این شایعات، یک حماقت بزرگ است. من آخرین بار سه سال پیش با واندا نارا ملاقات  کردم و دیگر هیچ قصدی برای دیدار با او ندارم".

 

 

رئیس باشگاه ناپولی در ادامه گفت:" همان دیداری که سه سال پیش داشتیم کافی بود. یکی دیگر از دلایل ما این است که ایکاردی در حال حاضر در نیازهای باشگاه ناپولی جایی ندارد".