کد خبر: M233z زمان: 12:40 1398/04/21   بازدید: 45864

تلاش بیل در تمرین رئال برای جلب نظر زیدان(عکس)

گرت بیل در اولین تمرین رئال مادرید در کانادا، در جریان اردوی پیش‌فصل این تیم، حضور کامل داشت و تلاش او برای نشان دادن خود به زیدان جالب توجه بود.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه زین‌الدین زیدان و بازیکنان رئال مادرید که برای گذراندن اردوی پیش‌فصل خود راهی کانادا شده‌اند دیروز اولین تمرین خود در این کشور را زیر باران شدید برگزار کردند، گرت بیل، ستاره ولزی رئال هم به صورت کامل در این تمرین حضور داشت.

 

 

این در حالی است که آینده ستاره ولزی رئال در این تیم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد چرا که زیدان پیش از این به صراحت اعلام کرده که گرت بیل در برنامه‌هایش برای فصل آینده جایگاهی ندارد.

 

اما گرت بیل و مدیر برنامه‌هایش، جاناتان بارنت بارها خطاب به رئال مادرید گفته‌اند که ستاره ولزی از حضور در رئال راضی است و قصد دارد تا پایان قرارداد سه ساله‌اش در این تیم اسپانیایی بماند.

 

 

دیروز که گرت بیل به همراه سایر بازیکنان رئال در مونترئال در اولین تمرین پیش‌فصل رئال شرکت کرده بود آنچه توجه عکاسان و حاضرین در این تمرین را به خود جلب کرد تلاش گرت بیل برای نشان دادن خود به زیدان و ارسال پیام به سرمربی فرانسوی رئال مادرید بود.

 

 

همان دیروز رسانه‌های اسپانیایی گزارش داده بودند که گرت بیل یک پیشنهاد چینی را رد کرده و حاضر به ترک رئال برای پیوستن به لیگ برتر چین نشده است. مارکا اعلام کرد بیل حاضر به ترک مادرید نیست ولی اگر مجبور شود تنها حاضر است به یک باشگاه بزرگ اروپایی دیگر ملحق شود.