حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1630230/29 زمان: 16:02   1398/05/24 بازدید: 62,688

استویچکوف بر ضد ستاره برزیلی

هشدار اسطوره بارسا به بارتومئو؛ نیمار را جذب نکن

هریستو استویچکوف ستاره بلغاری سابق بارسلونا تحت هیچ شرایطی تمایلی برای جذب نیمار ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا از چند روز پیش به طور جدی پیگیر جذب نیمار از پی اس جی شده و دو روز پیش نشستی با نماینده های این باشگاه نیز داشت. اولین دور مذاکرات بی نتیجه ماند اما در بارسلونا امیدوارند که بالاخره بتوانند مجوز جدایی ستاره برزیلی را بگیرند؛ به خصوص اینکه لیونل مسی بی تاب بازگشت نیمار است.

 

 

 

 

هریستو استویچکوف اسطوره بلغاری بارسا در مورد انتقال نیمار گفت:« بارسلونا نیازی به نیمار ندارد. او مثل یک بمب در رختکن است. نیمار جایی هم در ترکیب بارسا ندارد. همین حالا دمبله، گریزمان، مسی و سوارز در فاز حمله هستند. نیمار کجا می خواهد بازی کند؟ اگر به من باشد، او را جذب نخواهم کرد و به باشگاه می گویم که از این کار صرفنظر کند. او از هر لحاظ به باشگاه فشار وارد خواهد کرد.»

 

استویچکوف ادامه داد:« البته می دانم که گروهی از بازیکنان دوست دارند نیمار به بارسا برگردد و از این حیث بارتومئو(رئیس) را تحت فشار گذاشته اند ولی بارسا یک یورو هم برای انتقال او پول ندارد و به معاوضه بازیکن فکر می کند. صحبت از کوتینیو و راکیتیچ است و معتقدم این یک نوع بی احترامی به آنهاست. راکیتیچ یک هافبک پرتلاش و متواضع است و همیشه از منافع بارسا دفاع کرده است. برای جذب کوتینیو هم پول زیادی هزینه شده و هرچند او نتوانسته توانایی های واقعی اش را نشان بدهد ولی یک بازیکن باکیفیت است. امیدوارم هر دو در بارسا بمانند و به خاطر نیمار جدا نشوند.»

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.