حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631253/42 زمان: 20:19   1398/05/29 بازدید: 30,455

وقتی رونالدو فرزندش را تحت تاثیر قرار داد!

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی روزهای دشوار زندگی خود را برای فرزندش تعریف کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، بر کسی پوشیده نیست کریستیانو رونالدو یکی از ثروتمندترین ورزشکاران جهان است و به همین دلیل خانواده وی نیز در شرایط بسیار خوبی زندگی می کنند. کریستیانو رونالدو در سن 12 سالگی خانه خود در مادیرا را ترک کرد تا شانس خود را در دنیای فوتبال امتحان کند. وی در ابتدا به لیسبون رفت در آنجا او با بهترین دوست خود میگوئل پیاکسائو، زندگی جدیدی ساخت. این دو دوست برای مدتی در یک اقامتگاه زندگی می کردند و رونالدو خواست به آنجا برگردد تا خاطرات خود را نشان فرزندش بدهد.

 

 

رونالدو در این رابطه گفت: "از اینکه پسرم ببیند من کجا بزرگ شده ام من بسیار هیجان زده شدم. جونیور با من آمده و دید هنوز هم تعدادی از همان افراد که در آن زمان هم در آنجا زندگی می کردند در این اقامتگاه ساکن هستند. صادقانه بگویم تحت تاثیر قرار گرفتم زیرا انتظار نداشتم آن افراد را دوباره ببینم."

 

رونالدو مدعی شد وقتی پسرش دیده که در کجا زندگی می کرده متعجب شده است. رونالدو گفت: "ما وارد اتاقی شدیم که من در آنجا زندگی می کردم. پسرم رو به من کرد و گفت: پدر، تو اینجا زندگی می کردی؟ او نمی توانست این موضوع را باور کند.

 

آنها فکر می کنند همه چیز در این دنیا آسان است. کیفیت زندگی، خانه ، اتومبیل ، لباس ... آنها فکر می کنند همه چیز فقط در اختیار آنها قرار گرفته است و این همان چیزی است که من سعی می کنم به پسرم القا کنم. من به وی می گویم که این دستاوردها تنها به خاطر استعداد نیستند و  شما با تلاش و فداکاری می توانید به هر چیزی که می خواهید برسید."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.