حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631822/1 زمان: 12:08   1398/06/01 بازدید: 153,727

خداحافظ گاندو، خداحافظ عشق

سعید آذری به پشت فنس ها فرستاده شد !

خداحافظ عشق سبز،خدا حافظ گاندوها!این عبارت آغازین سعید آذری در پایان یک دوره دیگر کاری در باشگاه ذوب آهن است .

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جلسه چهارشنبه شب هیئت مدیره ذوب آهن و انتشار خبری مبنی بر جایگزینی جواد محمدی داور سابق فوتبال به جای سعید آذری ، مشخص بود که تغییراتی که مدنظر این کارخانه عظیم صنعتی بود در نهایت اجرایی شده است.یک جابجایی نه چندان ضروری با انگیزه های غیرورزشی که ذوب آهن قبلا نیز آن را امتحان کرده و با وجود موفقیت با یکی از جانشین ها (اصغر دلیلی) درنهایت دوباره به وضعیتی دچار شد که چاره ای جز بازگشت آذری نبود .


آذری در دوره دوم کاری خود در ذوب آهن   با اراده معطوف به کار و نتیجه گیری این باشگاه قدیمی  را دوباره به جمع تیم های مدعی و پرهیاهوی فوتبال ایران بازگرداند و اگرچه در این راه ناکامی هایی هم داشت اما تیم او آخرین تیم حاضر در رقابتهای آسیایی به شمار می آمد،آن هم در شرایطی که استقلال و پرسپولیس در دور مقدماتی از این تورنمنت کنار رفته بودند.

 

با این حال دوره کاری آذری در سمت مدیر ذوب یک بار دیگر به اتمام رسیده تا آنچه در فولادشهر رقم می خورد با مدیریت فرد دیگری باشد که اگرچه از اهالی فوتبال است اما جایگزینی آذری برای او آسان نخواهند بود، چه، این مدیر سابق ذوب رای مثبت هواداران فوتبال ایران را پی خود دارد.

 

 

 

نامه ای که اذری در اینستاگرامش منتشر کرده طولانی و بدون حاشیه است؛اگر عکس انتخابی او نکته دار و طعنه آمیز است :

خداحافظی از مجموعه ذوب آهن شاید سخترین کاریست که در طول 11 سال مدیریت توام با عشق باید انجام دهم، ولی باید تسلیم تقدیر شد، تقدیری که همواره ایزد منان برایم به بهترین وجه رقم زده است.
ولی باید رفت و عرصه را به مدیران دیگر سپرد.راجع به عملکردم حرفی نمیزنم چون همه کارشناسان و مردم و کسانیکه دستی بر آتش ورزش دارند من را نقد کرده و خواهند کرده و به قول مدیران مدرسه پرونده من زیر بغلم است، فقط میگویم طی تمامی این سالها تمامی موفقیتهایی که در مجموعه ذوب آهن کسب شد با اسلحه عشق و ایمان و محبت بدست آمد.
وظیفه دارم از تمامی همکارانم، هواداران، ورزشکاران، مربیان، اصحاب رسانه، و همه پرسنل شریف ذوب آهن که زمینه ساز موفقیتهای ذوب آهن بوده اند تشکر کنم.برای من که 27 سال است کارمند ذوب آهن بوده ام افتخار بزرگی بود تا به مجموعه ذوب خدمت کنم.

 


در پایان موظفم از تمامی مدیران عامل ذوب آهن، اعضای هیئت مدیره کارخانه و باشگاه طی این مدت شش سال تشکر ویژه داشته باشم،ولی بعضی نامها را نمیتوانم ننویسم و تشکر نکنم:جناب آقای مهندس مسعود ابکا، مرد مردان مدیریت عرصه فولاد و کشور، دکتر اردشیر سعد محمدی و جناب آقای رسول برقی کار و جناب آقای محمد حسن زدا، عزیزان من اگر شما نبودید اثری از موفقیتهای ذوب نبود ذوب آهن بیشتر از اینکه مدیون تلاش من و همکارانم در باشگاه باشد مدیون تفکرات سازنده شماست.

 

برای مدیریت جدید باشگاه نیز آرزوی موفقیت و شادکامی دارم.
*سبز سبزم ریشه دارم برای همیشه، هر جا و هر لحظه.از این به بعد جای من پشت توری است جاییکه فقط نظاره گر موفقیت شما باشم.
بدرود گاندوهابدرود سبزها
بدرود عزیزانم

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.