حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1632352/50 زمان: 11:00   1398/06/03 بازدید: 14,234

داوید لوئیز: صلاح خودش گفت پنالتی نشده

داوید لوئیز، مدافع آرسنال می‌گوید پنالتی اعلام شده روی صلاح در بازی این تیم با لیورپول اشتباه اعلام شده و خود صلاح می‌گوید احساس نکرده که کسی پیراهنش را کشیده است.

به گزارش "ورزش سه"، داوید لوئیز، مدافع آرسنال می‌گوید محمد صلاح ستاره لیورپول شخصاً به او گفته که دیروز در جریان بازی دو تیم در دقیقه 49 بازی، زمانی که داور اعلام کرد روی صلاح خطا انجام شده و یک پنالتی به لیورپول داد، صلاح شخصا گفته که احساس نکرده کسی پیراهنش را کشیده باشد. لوئیز می‌گوید نمی‌فهمد که چرا داور باید چنین صحنه‌ایی را پنالتی بگیرد.

 

 

در دقیقه 49 بازی درحالیکه لیورپول با نتیجه 1-0 از آرسنال پیش افتاده بود، درحالیکه روبرتو فیرمینو توپ را درون محوطه جریمه برای صلاح ارسال کرده بود داور مسابقه معتقد بود در این صحنه داوید لوئیز پیراهن صلاح را کشیده و مانع از حرکت او شده است. داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان داد تا صلاح دومین گل تیمش را به ثمر برساند.

 

داوید لوئیز اما به شدت به تصمیم داور اعتراض داشت و پنالتی را اشتباه می‌دانست. لوئیز در پایان بازی گفت:" من با صلاح صحبت کردم و او خودش گفت احساس نکردم تو پیراهنم را کشیده باشی و برای همین بود که روی زمین نیفتادم. ولی حالا با وجود VAR نمی‌شود قدرت حرکاتی که در زمین انجام می‌شود را تشخیص داد و کار برای داورها سخت شده است".

 

لوئیز به شبکه اسکای اسپورتز گفت:" آنها تصویر کشیده شدن پیراهن را می‌بینند ولی قدرت کشیده شدن را متوجه نمی‌شوند. نمی‌دانم، تشخیص این برایشان دشوار است. پس نمی‌توانم خیلی از این بابت شکایتی داشته باشم چون می‌دانم کارشان چقدر سخت است".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.