حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1644896/2 زمان: 11:36   1398/07/30 بازدید: 22,866

چراغ سبز پژمان نوری برای بازگشت به میادین

اگر احساس کنم ملوان به پژمان نوری حتی برای 10 دقیقه حضور در میدان نیاز دارد حاضرم آبروی خود را گرو گذاشته و به میادین بازگردم.

به گزارش "ورزش سه" ، بدون شک می توان پژمان نوری را یکی از چهره های عجیب فوتبال ایران دانست ، بازیکنی پر تلاش و جنگنده در زمان بازی و مدیری جوان ، پرتلاش و اهل ریسک پس از خداحافظی از دنیای بازیگری، فردی  شجاع که هیچگاه از اتخاذ تصمیمات جنجالی و پرهزینه واهمه ای نداشته است ، چه در انتخاب تیم ها و چه امروز در ماجرای پذیرفتن مسئولیت باشگاه پر هوادار ملوان بندرانزلی که اوضاع خوبی ندارد.


شخصیت پژمان نوری هیچگاه قابل پیش بینی نبوده است، چه زمانی که از ملوان به اردوگاه دشمن ( پگاه رشت ) پیوست، و چه وقتی پس از سه سال حضور در پرسپولیس تصمیم گرفت پیراهن آبی استقلال را بر تن کند. نکته حائز اهمیت اما تعهد حرفه ای وی به تیم هایی است که در آن مشغول به فعالیت بوده است، گر چه او در تیم های مختلفی حضور داشته اما هر زمان که ملوان به وجود وی نیاز داشته مجددا پیراهن قوی سپید انزلی را بر تن کرده است .


در ابتدای فصل گذشته به دلیل اختلافاتی که بین او و فرهاد پورغلامی سرمربی وقت ملوان به وجود آمده بود وی تصمیم گرفت به صورت انفرادی به تمرین بپردازد اما پس از برکناری فرهاد پورغلامی و بازگشت محمد احمدزاده، کاپیتان نوری مجددا پیراهن قوی سپید انزلی را بر تن کرد و در پایان فصلی سخت که ملوان با بحران های مالی و مدیریتی فراوان و امتیاز منفی 6 آن را آغاز کرده بود، با حفظ ملوان در لیگ دسته اول از دنیای بازیگری خداحافظی کرد.


اما در ابتدای فصل جاری لیگ دسته اول بار دیگر پژمان نوری دست به اقدامی پر ریسک زد، وی به همراه مازیار زارع مسئولیت اداره باشگاه بحران زده ملوان را پذیرفتند تا بار دیگر ثابت شود پژمان نوری از اتخاذ تصمیمات پر خطر باکی ندارد.


اخیرا در کنفرانس مطبوعاتی مشترکی که پژمان نوری و مازیار زارع با اصحاب رسانه برگزار کردند اتفاقی جدید رخ داد، پژمان نوری در پاسخ به این پرسش که آیا حاضر است بار دیگر پیراهن ملوان را بر تن کند عنوان کرد: من در 38 سالگی از دنیای فوتبال خداحافظی کردم تا فضا برای حضور جوان‌ترها فراهم شود، من هر چه دارم از نام ملوان است و اگر احساس کنم ملوان به پژمان نوری حتی برای 10 دقیقه حضور در میدان نیاز دارد حاضرم آبروی خود را گرو گذاشته و به میادین بازگردم.


گرچه این سوال برای وی که گرفتار مسائل مالی و مدیریتی باشگاه ملوان است کمی غافلگیر کننده بود اما پاسخ پژمان نوری به سوال مطرح شده غافلگیر کننده تر از خود پرسش بود. حالا بازگشت پژمان نوری به زمین بازی نقل محافل فوتبالی های انزلی است و به نظر می رسد هواداران ملوان این شانس را خواهند داشت که مجددا کاپیتان محبوب خود را در زمین بازی مشاهده کنند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.