حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1649718/50 زمان: 09:19   1398/08/23 بازدید: 32,229

دوش‌های سیتی گرم نیست؛ رئیس را اخراج کنید!

باشگاه منچسترسیتی، رئیس مجموعه تمرینی مجهز 200میلیون پوندی خود را به دلیل شکایتهای صورت گرفته از دمای آب دوشهای این مجموعه اخراج کرد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه منچسترسیتی رئیس مجموعه تمرینی این باشگاه را به دلیل شکایت‌هایی که از مشکلات این مجموعه وجود داشته، شکایت‌هایی مثل سرد بودن دمای آب دوش‌ها، شکسته بودن بعضی درها و طول کشیدن بیش از حد تعمیرات در مجموعه، اخراج کرد. مجموعه تمرینی لوکس و مجهز منچسترسیتی برای این باشگاه چیزی در حدود 200 میلیون پوند هزینه برداشته.

 

 

باشگاه منچسترسیتی معتقد است مارک مانسر، رئیس مجموعه تمرینی باشگاه وظیفه داشته که شرایط تمرین ایده‌آلی برای تیم پپ گواردیولا در مرکز تمرینی مجهز این تیم که در نزدیکی ورزشگاه اتحاد قرار دارد فراهم کند. این مرکز تمرینی که در مقر آکادمی فوتبال سیتی قرار دارد اخیرا با شکایتهای متعددی روبرو بوده است. یکی از این شکایت‌ها دمای آب دوشهایی است که توسط بازیکنان سیتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله دیگر مشکلات می‌توان به درهای شکسته در این مجموعه و طول کشیدن بیش از حد زمان تعمیرات در مجموعه اشاره کرد.

 

 

مجموعه‌ای که در سال 2014 با صرف هزینه‌های هنگفت ساخته شده و باشگاه منچسترسیتی به آن افتخار می‌کند. یکی از منابع نزدیک به سیتی به دیلی میل گفته که کادر فنی این تیم بارها از وضعیت نگهداری مجموعه تمرینی شکایت داشته و این شکایتها را با مدیریت کلان باشگاه در میان گذاشته. ولی برخی از مدیران باشگاه معتقدند مدیریت رده‌بالا از مانسر به عنوان سپربلای کم‌کاری‌های خود استفاده کرده و اخراج او تنها برای سرپوش گذاشتن بر مشکلات مدیریتی باشگاه بوده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.