حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650169/42 زمان: 21:00   1398/08/25 بازدید: 10,658

مانه: بازی کنار صلاح و فرمینو آسان است

سادیو مانه، ستاره سنگالی لیورپول از حضور کنار محمد صلاح و روبرتو فرمینو ابراز ضایت دارد.

 

به گزارش "ورزش سه"، سادیو مانه، محمد صلاح و روبرتو فیرمینو در دو سال گذشته خط حمله فوق العاده ای را در ترکیب لیورپول تشکیل داده و یکی از دلایل موفقیت مرسی سایدی ها لقب گرفته اند. حالا سادیو مانه مدعی شد هر بازیکنی کنار صلاح و فیرمینو بازی کند خوش شانس است و آنها باعث می شوند وی کار آسان تری در میدان داشته باشد.

 

سادیو مانه گفت: "من همیشه گفته ام بازی کردن کنار بازیکنانی چون محمد صلاح و روبرتو فیرمینو آسان است و در واقع من خوش شانس هستم که کنار چنین بازیکنان خوبی به میدان می روم. هر بازیکنی از حضور در ترکیب کنار صلاح و فرمینو لذت می برد، زیرا آنها بازیکنان باکیفیتی بوده و کاری می کنند شرایط در میدان برای شما آسان شود.

 

 

همه ما از کشورهای مختلف بوده و به زبان های مختلف صحبت می کنیم، اما من فکر می کنم فوتبال یک زبان جهانی است و همه می توانند با این زبان صحبت کنند و این موضوع در مورد من، صلاح و فیرمینو صادق است.

 

کار کردن زیر نظر یورگن کلوپ؟ من تلاش می کنم نشان دهم کلوپ چقدر روی نیمکت لیورپول موفق بوده است. همه می توانند عملکرد کلوپ برای لیورپول را مشاهده کرده و متوجه شوند وی چه کیفیت بالایی دارد. کلوپ به خوبی می داند چگونه با بازیکنان برخورد کرده و از چه ادبیاتی استفاده کند. کلوپ یک سرمربی برنده بوده و نفوذ زیادی در بین بازیکنان دارد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.