حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650226/1 زمان: 12:32   1398/08/26 بازدید: 9,398

سخنگوی باشگاه: تیم در اختیار منصوریان است

ذوب‌آهن کنار گذاشتن 4 بازیکن را تکذیب کرد

بعد از انتشار خبر کنار گذاشته شدن 4 بازیکن تیم ذوب آهن توسط علیرضا منصوریان سخنگوی باشگاه ذوب آهن این موضوع را تکذیب کرد.

به گزارش" ورزش سه" به نقل از خبرگزاری" تسنیم" احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب آهن در این ارتباط گفت:"تمرینات تیم این روزها مرتب برگزار شده و هیچ مشکلی نداریم و خودمان را برای بازی شنبه هفته آینده مقابل فولاد خوزستان آماده می‌کنیم."

 

او درباره خبر کنار گذاشتن وحید محمدزاده، مسعود ابراهیم‌زاده، باکر و ماکای کریستیانو 4 بازیکن دیگر ذوب‌آهن توسط علیرضا منصوریان گفت: "چه کسی این حرف را زده است؟ منصوریان تنها زبیر نیک‌نفس و محمدباقر صادقی را در اختیار باشگاه قرار داد و صلاح دانسته که این دو بازیکن نباشند. تیم در اختیار منصوریان است و هر تصمیم فنی بگیرد، باشگاه حمایت خواهد کرد، اما در رابطه با 4 بازیکن دیگر، چیزی به باشگاه اعلام نشده است. اگر قرار به کنار گذاشتن بازیکنی باشد، از طرف من یا سایت باشگاه اعلام خواهد شد."

 

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در خصوص اظهارات صادقی که گفته با کادر فنی صحبت کرده و به او گفته‌اند که کنار گذاشتنش فنی و انضباطی نبوده است، گفت: "صادقی بیشتر در جریان است. منصوریان خواسته بود که او و نیک نفس در اختیار باشگاه قرار بگیرند و دیگر در جریان حرف‌های صادقی نیستم. این روزها منصوریان مشغول تمرینات است و خیلی با او صحبت نمی‌کنیم تا ذهنش معطوف تیم باشد!"

 

او در مورد صحبت‌های برخی پیشکسوتان و کربکندی، گفت: "این صحبت‌ها برای قبل از جلسه هیئت مدیره با منصوریان بود، اما پس از آن بحث حمایت را پیش کشیده‌ایم. درست است که تا نیم فصل نمی‌توانیم به جایگاه اصلی‌مان برسیم، اما طبق قول منصوریان وضعیت تیم باید بهتر شود تا با ترمیم تیم در نیم فصل، لیگ را با قدرت بیشتری ادامه دهیم."

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.