حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650731/52 زمان: 17:13   1398/08/29 بازدید: 69,632

تیاگو سیلوا:

زلاتان به خاطر من به پاری سن ژرمن آمده بود

تیاگو سیلوا، مدافع برزیلی پاری سن ژرمن، مدعی شد که زلاتان ابراهیموویچ در سال 2012 به خاطر او به این تیم آمده بود.

به  گزارش "ورزش سه"، تیاگو سیلوا و زلاتان ابراهیموویچ در سال 2012 به پاری سن ژرمن پیوسته بودند. این دو بازیکن نقش ویژه ای در پیشرفت پاری سن ژرمن طی سال های اخیر داشتند. با این وجود اما تیاگو سیلوا نقش ویژه تری را در این باره ایفا کرده است.

 

تیاگو سیلوا حالا مصاحبه جالبی درباره حضور در پی اس جی و ارتباطش در آن زمان با زلاتان، انجام داده است. او در این باره گفت: " من به تازگی قراردادم را با پی اس جی امضا کرده بودم که زلاتان به من زنگ زد. او به من گفت که آیا واقعا قصد رفتن به پاریس را دارم؛ من نیز در پاسخ او گفتم که بله قراردادم را هم امضا کرده ام. زلاتان در واقع به خاطر من به پاری سن ژرمن آمد. زلاتان پسر خوبی است و من دائما با او در ارتباط هستم و احترام زیادی برایش قائلم."

 

 

 

 

مدافع برزیلی پاری سن ژرمن در رابطه با احتمال تمدید قرارداد با این تیم گفت: "امیدوارم که این اتفاق زودتر رخ دهد. به زودی درباره آن صحبت خواهیم کرد. دوست دارم که در پی اس جی بمانم و به پیشرفت باشگاه کمک کنم؛ کاری که فکر می کنم در هشت سال گذشته آن را انجام داده ام. پاریس بخش بزرگی از زندگی من است و هیچ کس نمی تواند آن را از بین ببرد. من یک برزیلی هستم که در ریو متولد شدم اما خانه دوم من پاریس به حساب می آید. "

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.