حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664340/35 زمان: 09:41   1398/11/06 بازدید: 15,047

بیات: قدرت مبارزه با مه را نداشتم!

بحران مه گریبانگیر رئیس ایرانی شارلروا

متوقف شدن بازی تیم های شارلروا و میشلن در ژوپیرلیگ به بحرانی عجیب برای رئیس ایرانی باشگاه شارلروا و فدراسیون فوتبال بلژیک تبدیل شده است.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته در شهر میشلن بلژیک دیدار این تیم با شارلروا در حالی که زبراها با یک گل از میزبان خود پیش بودند در دو مرحله توسط داور به خاطر مه شدید متوقف شد و در نهایت هم لغو و به زمان دیگری موکول شد که این اتفاق برای رئیس ایرانی شارلروا و فدراسیون فوتبال بلژیک به بحرانی بزرگ بدل گشت.


مهدی بیات که از او به عنوان حلال مشکلات فوتبال بلژیک نام برده می شود وقتی با این سئوال خبرنگاران روبرو شد چرا دخالتی در عدم لغو این بازی نداشت، گفت:« در بلژیک از من به مرد تاثیرگذار در بحران های فوتبالی نام می برند اما واقعا من قدرتی در مبارزه با مه و شرایط آب و هوایی نداشتم و داوران هم طبق قانون عمل کردند».


او ادامه داد:« من وارد ماجرا شدم و حتی از بازیکنان خط دفاع شارلروا هم پرس و جو کردم که می توانند بازی کنند یا نه؟ آنها پاسخ دادند مشکلی نیست و توپ دیده می شود اما داوران باید طبق قوانین تصمیم می گرفتند و من هم دخالتی در تصمیم گیری آنها نداشتم. به هر حال باید منتظر کمیته برگزاری بود که باید در کوتاه ترین زمان ممکن بازی را برگزار کنند».


در عین حال سران باشگاه شارلروا به تاریخی که کمیته برگزاری اعلام کرد به شدت معترض شدند تا رئیس ایرانی فدراسیون بلژیک با بحران بیشتری روبرو شود چون از یک سو نظم بازی های ژوپیرلیگ مهم بود از یک سو منافع باشگاهی که او مالکش است. بیات با سکوت در خصوص این موضوع گفت به زودی تصمیمی مهم در خصوص برگزاری این بازی اتخاذ و رسانه ای می شود.


شارلروا شب گذشته در حضور دو ستاره ایرانی خود علی قلی زاده و کاوه رضایی با تک گل موریوکا پیش بود و این سه امتیاز می توانست آنها را تا رده دوم جدول قبل از رویارویی هفته آتی با کلوب بروژ بالا بکشد اما لغو بازی و این که فدراسیون بلژیک بنا دارد بازی با نتیجه 0-0 و از ابتدا تکرار کند خشم آنها را برانگیخته است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.