حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1682510/43 زمان: 09:53   1399/02/18 بازدید: 7,361

رازوویچ گزینه جانشینی پیرمرد آلمانی 

پایان کار شفر در بن یاس با 6 برد و 8 باخت 

سرمربی تیم الظفره امارات به عنوان گزینه اصلی جانشینی وینفرد شفر که بنا به نظر مدیران بن یاس قراردادش تمدید نخواهد شد مطرح است.

به گزارش" ورزش سه" به نقل از البیان امارات،فوک رازوویچ سرمربی صربستانی تیم الظفره امارات اصلی ترین نامزد جانشینی وینفرد شفر در تیم بن یاس است که قراردادش در این ماه به پایان خواهد رسید و باشگاه اعلام کرده که قصد تمدید آن را ندارد. 


براساس منابع موثق باشگاه بن یاس بعد از اینکه نام رازوویچ را در بین گزینه هایش قرارداد تماس هایی را با او برقرار  کرده است.سرمربی صرب قراردادش در پایان فصل تمام می شود. به نظر می رسد او مشکلی برای پایان داده به قرارداد خود با الظفره ندارد ظرف روزهای آینده تکلیف این انتقال مشخص خواهد شد.

 

 

 


 اما وینفرد شفر در حالی از سمت خود برکنار شد که در 19 بازی روی نیم بن یاس نشست تنها6 برد ، 5 مساوی و 8 باخت به دست آورد که نتایج خوبی برای این تیم و سرمربی باتجربه آلمانی اش به حساب نمی آیند. 


موضوع جالب این است که شفر چند روز قبل در مصاحبه ای با رسانه های اماراتی از تمایلش برای هدایت تیم ملی امارات صحبت کرده بود که باید دید آیا این مرد باتجربه می تواند به این هدفش برسد!

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.