کد خبر: 1742129/42 زمان: 19:41   1399/12/17 بازدید: 19,068

بحران ادامه دارد؛

آنفیلد خیر؛ اینجا اسمش جهنم است! (عکس)

لیورپول با شکست در مقابل فولام ششمین باخت متوالی در استادیوم آنفیلد را تجربه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، شاید یک سال پیش و در روزهایی که شاگردان یورگن کلوپ یکی یکی رقبا را در لیگ برتر قلع و قمع می کردند، بدبین ترین هوادار این تیم نیز تصور نمی کرد چنین تیره روزی هایی در انتظار آنها باشد، اما حالا کسب سهمیه لیگ قهرمانان در فصل بعد نیز به ماموریت بسیار دشواری برای لیورپول تبدیل شده است. لیورپول فصل قبل با اقتدار و هفته ها مانده به پایان لیگ برتر موفق به کسب عنوان قهرمانی شد، اما امسال همه چیز متفاوت از انتظار پیش رفته است.

 

لیورپول در هفته های اخیر به طرز عجیبی در تمامی بازی های خانگی خود مغلوب می شود و بعد از شکست چند شب قبل مقابل چلسی، حالا آنها در مقابل فولام رده هجدهمی نیز با یک گل مغلوب شدند. تک گل این دیدار در ثانیه های پایانی نیمه اول، روی اشتباه عجیب محمد صلاح و ضربه تماشایی ماریو لمینا به ثمر رسید.

 

لیورپول حالا برای اولین بار در شش بازی متوالی لیگ برتری در آنفیلد شکست خورده است. در فصل 54-1953، لیورپول در طول فصل شش بار در خانه مغلوب شد و جالب اینجاست در آن فصل در رده آخر جدول قرار گرفته و راهی دسته پایین تر شد. لیورپول حالا در هشت بازی آخر خانگی خود در لیگ برتر بدون پیروزی بوده و دو تساوی و شش شکست را تجربه کرده است.

 

آماری بدتر از این و فقط یک بار دیگر در آنفیلد رقم خورده که شامل 10 بازی بدون پیروزی بین اکتبر 1951 تا مارچ 1952 بوده است. با احتساب 16 ضربه به سمت دروازه در دیدار امروز بعد از ظهر مقابل فولام، حالا هر 115 شوت آخر لیورپول در آنفیلد وارد دروازه نشده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.